1 990,00 zł

Masz dość krojenia owoców i warzyw na drobne kawałki? Męczy Cię praca jaką musisz wykonać aby pozyskać szklankę soku? Wystarczy zapoznać się z możliwościami fantastycznej wyciskarki do soków Kuvings Whole Juicer B6000W.
Model wyciskarki do soków Kuvings Whole Juicer B6000W szczególnie zyskuje na popularności dzięki niezwykłej mocy swojego 240W silnika. Dzięki niemu wyciskarka doskonale sprawdza się w wyciskaniu soku z najtwardszych owoców i warzyw takich jak:


- jabłka – wyciskarka do soków Kuvings Whole Juicer B6000W pozyskuje sok nawet z najtwardszych odmian jabłek,
- ananasy – sok pozyskiwany z tego owocu to bardzo bogate źródło witamin z grupy B,
- cytryny, kiwi, mandarynki – wyciskarka do soków Kuvings Whole Juicer B6000W sprawdza się przy wyciskaniu soków z każdego typu owocu cytrusowego,
- kapusta – sok z kapusty który można pozyskać dzięki wyciskarce do soków Kuvings Whole Juicer B6000S to doskonałe źródło naturalnych fitoskładników które działają jak naturalne antyutleniacze,
- marchew,
- zioła,
- rośliny liściaste,
- Wyciskarka do soków Kuvings Whole Juicer B6000W doskonale wyciska także sok z tak twardych roślin korzennych jak imbir czy buraki.


Najnowszy model z marca 2014 roku. Jako pierwszy na świecie umożliwia wrzucanie całych owoców! Model dopracowany, bezawaryjny i bezpieczny, a przy tym najwygodniejszy z dostępnych! Wyróżniony Laurem Klienta w kategorii „Odkrycie 2014 i 2015”


Gwarancja Kuvings Whole  Juicer B6000 jest unikalna. Wyciskarki Kuvings zakupione w Polsce, posiadają 10 lat gwarancji na części i silnik.

  Ładuję...
W celu zapewnienia prawidłowego działania naszego serwisu i umożliwienia Państwu komfortowego korzystania z naszych usług używamy plików cookies.
Kontynuując wizytę na tej stronie wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę dotyczącą używania plików cookies. Zobacz więcej