1 499,00 zł
HOBOT-268 został zaprojektowany z myślą o czyszczeniu wielu rodzajów okien i szklanych powierzchni za pomocą wbudowanego silniczka próżniowego, możliwości zasysania powietrza i utrzymania się na szkle. Hobot 268 szybko i precyzyjnie czyści okna i różnego rodzaju powierzchnie szklane. Porusza się liniowo i automatycznie czyszczenie odbywa się w dwóch kierunkach. Hobot 268 może być używany do różnych grubości szkła i gładkich powierzchni, takich jak lustra, podwójne okna, prysznic, płytki i inne. Wbudowana bateria UPS do ochrony przed upadkiem robota podczas awarii zasilania. Hobot 268 jest wyposażony w czujnik żyroskopowy, czujniki laserowe i system nawigacji z AI-Technologia 3.0, które kontrolują ruch robota na powierzchni szyby tak jak auto pilot. Tryb automatyczny gwarantuje, że robot wyczyści całą powierzchnię szyby dzięki algorytmowi wykrywania krawędzi oraz logice planowania trasy sterowanej przez komputer pokładowy. Może pracować w trybie automatycznym lub manualnym, łatwo programowalnym za pomocą pilota.Robot Hobot 268 do mycia okien urzywa ściereczek czyszczących oraz dopasowuje sie do powierzchni, na której się porusza.

Hobot-268 to zarazem jedno z pierwszych zrobotyzowanych urządzeń samouczących się, jaki możemy używać powszechnie w warunkach domowych, biurach i sklepach.

ZALETY:

-prędkość czyszczenia 2,4 min./m2 (dwukrotne czyszczenie powierzchni)

- czyści szyby okienne o dowolnych kształtach i grubości, zachowując precyzję takż przy ramie okiennej
- radzi sobie znakomicie także z dużymi szybami, np. witryny wystawowe sklepów maksymalny wymiar 6 X 5m
- może czyszcić kafelki w łazience, lustra, albo stół szklany (i nie spadnie z niego)
- posiada zabezpieczenie przed zanikiem prądu
- materiałem czyszczącym są solidne szmatki z microfibry, które można prać przed ponownym użyciem 
- jest łatwy w użyciu (nawet dla osób starszych)

Zobacz szczegóły - obejrzyj filmy . 


  Ładuję...
W celu zapewnienia prawidłowego działania naszego serwisu i umożliwienia Państwu komfortowego korzystania z naszych usług używamy plików cookies.
Kontynuując wizytę na tej stronie wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę dotyczącą używania plików cookies. Zobacz więcej