Waluta:
TEL. 77 453 12 52

Nie masz produktów w koszyku.

iRobot – skuteczność w pięknej formie

Warszawa 17 maja 2012 r. – produkty lidera w dziedzinie robotyki użytkowej – amerykańskiej firmy iRobot Corporation – zostały uhonorowane najbardziej prestiżowymi nagrodami w dziedzinie wzornictwa użytkowego – Red Dot Design. Kompaktowy robot myjący iRobot Scooba 230 otrzymał nagrodę Red Dot Design Award 2012, natomiast robotowi odkurzającemu iRobot Roomba 780 przyznano Wyróżnienie Red Dot Design 2012. Tym samym potwierdzona została kolejna cecha produktów iRobot – do niezawodności i zaawansowania technologicznego, dołączyło wyrafinowane wzornictwo.

zobacz więcej ...

Robot czyszczący rynny na półkach sklepowych w Polsce

Warszawa, 1 lipca 2013 r. – DLF Sp. z o.o. – autoryzowany importer i dystrybutor urządzeń iRobot, wprowadził dziś do sprzedaży w Polsce robota czyszczącego rynny – Looj 330. To kolejny robot, który poszerza ofertę marki iRobot w naszym kraju, opartą do tej pory o roboty sprzątające Roomba i Scooba. iRobot Looj jest pierwszym robotem domowym, który ma zaprowadzić porządek na zewnątrz domu – sprowadzając czyszczenie rynien do banalnie prostej czynności. Looj 330 jest dostępny w ofercie autoryzowanego sklepu w cenie 1.299,00 zł

zobacz więcej ...

iRobot Roomba 790 wchodzi na salony

Warszawa, 17 lipca 2013 r. – DLF Sp. z o.o. – autoryzowany importer i dystrybutor produktów amerykańskiego lidera w dziedzinie domowej robotyki – firmy iRobot – wprowadza najbardziej zaawansowany model robota odkurzającego – Roomba 790. Jak przystało na flagowy model znajdziemy w nim wszystko co najlepsze w gamie oraz jeszcze więcej.

zobacz więcej ...

Braava od iRobota

Warszawa, 26 listopada 2013 r. – DLF Sp. z o.o. autoryzowany importer i dystrybutor produktów iRobot w Polsce wprowadza do oferty dwa nowe roboty mopujące – Braava 320 oraz Braava 380. Uzupełniają one gamę produktową oraz funkcjonalną marki, która do tej pory w Polsce zawierała roboty odkurzające iRobot Roomba, myjące podłogi Scooba oraz czyszczące rynny Looj. Tym samym klienci mogą wybrać jak najlepiej dopasowanych do swoich potrzeb pomocników. 

zobacz więcej ...

Dopasuj do siebie pomocnika

Warszawa, 12 grudnia 2013 r. – amerykański lider w dziedzinie robotyki – firma iRobot – od lat tworzy roboty, które wyręczają nas w nielubianych lub wręcz niebezpiecznych obowiązkach, zarówno w tych banalnych, domowych, jak i tych ryzykownych, wykonywanych przez żołnierzy czy inne siły porządkowe. W przypadku prac domowych jedną z takich czynności jest sprzątanie podłóg. W Polsce klienci mogą wybierać spośród 12 modeli urządzeń, które wyręczą nas w odkurzaniu, myciu czy mopowaniu podłogi. Są to odpowiednio: Roomba, Scooba oraz Braava. Wybór odpowiedniego pomocnika lub pomocników jest z pozoru trudny, jednak gama produktowa została stworzona tak, aby klient dobrał produkty, które są najbardziej dostosowane do jego potrzeb oraz warunków panujących w jego domu.

zobacz więcej ...
Produkty 1 do 5 z 24 Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. Nastęna strona
Pokaż na stronę
  Ładuję...
W celu zapewnienia prawidłowego działania naszego serwisu i umożliwienia Państwu komfortowego korzystania z naszych usług używamy plików cookies.
Kontynuując wizytę na tej stronie wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę dotyczącą używania plików cookies. Zobacz więcej