Waluta:
TEL. 77 453 12 52

Nie masz produktów w koszyku.

iRobot Roomba ma 10 lat

17 dzień września to szczególna data w historii iRobot Corporation – amerykańskiego producenta robotów militarnych i domowych. Tego dnia, dziesięć lat temu firma zapoczątkowała rewolucję w dziedzinie sprzątania wprowadzając na rynek robota odkurzającego Roomba. W jego konstruowaniu producent wykorzystał swoje doświadczenie zdobyte podczas projektowania najnowocześniejszych robotów militarnych, które na co dzień chronią i ratują ludzkie życie. Obecnie Roomba jest najpopularniejszym robotem sprzątającym na świecie oraz głową rodziny robotów domowych iRobot, do której należą: robot myjący Scooba, czyszczący rynny Looj oraz czyszczący baseny Verro. Domowe iRoboty znalazły do tej pory na całym świecie już przeszło 8 mln nabywców. Z okazji 10 urodzin iRobota Roomba zapraszamy do zapoznania się z historią powstania robota i ciekawostkami na jego temat.

zobacz więcej ...

Wojskowi bracia iRobotów Roomba i Scooba z wizytą w Polsce

12 sierpnia 2013 roku mieliśmy jak dotąd pierwszą okazję do zapoznanie się z militarnymi iRobotami. Na poligonie paintballowym w Krakowie pojawiły się roboty PackBot oraz FirstLook. Dziennikarze mieli okazję do zapoznania się z ich możliwościami oraz do zabawy kompaktowym robotem zwiadowczym FirstLook. Roboty zostały poddane najcięższym próbom – były rzucane, deptane, jeździły po błocie i… działały jak trzeba.

zobacz więcej ...

iRobot Rekordzistą Świata

iRobot Poland Team ustanowił Rekord Świata w ilości osób tańczących jednocześnie w stylu robotycznym.

Zaczęło się w Świnoujściu w wakacje. Jeżdżąc po 7 pięknych polskich plażach poznawaliśmy plażowiczów, oni poznawali nas i atrakcje, które dostępne były w tzw. strefie iRobot. Jedną z oferowanych atrakcji była nauka tańca w stylu robotycznym. Naszym instruktorem był finalista programu You Can Dance – Michał Pawłowski, dyrektor High Definition Dance Studio. 

zobacz więcej ...

Historia firmy iRobot

Firma iRobot została założona w 1990 roku przez pracowników Massachusetts Institute of Technology (MIT) buduje jedne z najważniejszych robotów na świecie. Roboty domowe iRobot zrewolucjonizowały sposób sprzątania – wewnątrz i na zewnatrz domu. Już ponad 10 milionów robotów domowych marki iRobot zostało sprzedanych na całym świecie. Prym wiedzie robot odkurzający iRobot Roomba. Roomba sprawiła, że praktyczne roboty stały się rzeczywistością i uzmysłowiła światu, że zostaną na dłużej. Roboty iRobot sprawdzają się na polu walki – zabezpieczają żołnierzy i pracowników służb bezpieczeństwa publicznego. 

zobacz więcej ...

Zabawki z iRobot

Zaangażowanie iRobot w tworzenie praktycznych robotów nie wyklucza zabawy.

W 1997 r. rozpoczęliśmy współpracę z Hasbro, aby tworzyć interaktywne zabawki dla dzieci. Zabawki te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby rozumiały jak dziecko ma się nimi bawić i odpowiednio reagować, tak żeby dziecko kontrolowało zabawę, a zabawka współpracowała z dzieckiem.

zobacz więcej ...
Produkty 1 do 5 z 55 Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. Nastęna strona
Pokaż na stronę
  Ładuję...
W celu zapewnienia prawidłowego działania naszego serwisu i umożliwienia Państwu komfortowego korzystania z naszych usług używamy plików cookies.
Kontynuując wizytę na tej stronie wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę dotyczącą używania plików cookies. Zobacz więcej