Waluta:
TEL. 77 453 12 52

Nie masz produktów w koszyku.

Normy prawne dotyczące organizowania grilla we własnym domu

Polska należy do krajów Unii Europejskiej, gdzie przepisy dotyczące rozpalania grilla w domu nie są ściśle normowane. Z jednej strony, prawo nie zabrania palenia grilla na balkonie, tarasie czy we własnej kuchni, jednak warto pamiętać, iż wiele osiedli czy wspólnot mieszkaniowych tworzy własne odrębne i wewnętrzne przepisy, które normują, gdzie i w jakich warunkach można zorganizować grilla . Jednak i tu rodzi się furtka dla amatorów grillowania.

zobacz więcej ...

Grillowanie we własnym domu? Tylko niektóre urządzenia to zapewniają

Sezon grillowy w Polsce zaczyna się w zależności od pogody. Jednak, jeśli można wytyczyć jakieś ramy czasowe, to początek przypada mniej więcej na pierwsze dni maja i trwać może nawet do końca września. Ale czy można sobie wyobrazić grillowanie przez cały rok? Tak, ale chyba tylko we własnym domu . Są jedna urządzenia, które pozwalają cieszyć się grillowaniem potraw przez okrągły rok. Należą do nich produkty z marki LotusGrill®.

zobacz więcej ...

Pizza przygotowywana na grillu? Teraz to możliwe dzięki produktom LotusGrill®

Pizza to jedno z najpopularniejszych dań przyrządzanych w Polsce. Jemy ją zarówno, jako główne danie któregoś z posiłków jak i jako przystawkę czy formę jedzenia między posiłkowego. Przyrządzenie pizzy nie jest jednak takie proste. Oczywiście najłatwiej kupić gotową, mrożoną, lub zamówić ją z ulubionej restauracji. Jednak dzięki produktom LotusGrill®, możliwe jest przygotowanie pizzy w domowych warunkach.

zobacz więcej ...

Ryba z grilla? Teraz dzięki LotusGrill® jest to możliwe przez cały rok

Polacy jedzą mało ryb. Dane statystyczne stawiają nas w ogonie państw Unii Europejskiej, jeśli chodzi o spożywanie ryb. Ponadto, jeśli już jemy ryby to zazwyczaj w formie przetworzonej np. w puszcze (ryby w oleju lub pomidorach), mrożone (paluszki rybne, burgery) itp. Symboliczne ilości ryb spożywamy w tych formach, w których powinno jeść się je regularnie np. wędzone czy świeże. Ogólnie bardzo mało jemy także ryb grillowanych, choć dzięki urządzeniu LotusGrill wierzymy, że to się zmieni.

zobacz więcej ...

Steki z grilla – sycące mięsne danie do przyrządzenia we własnym domu

Wołowe lub wieprzowe – to najpopularniejsze odmiany steków, które przyrządza się w kuchni. Samo pojęcie steku, trafiło do Polski z USA. Tam też niejako zrodziła się tradycja grillowania, z którą przybyło wiele różnych przepisów, także na coraz popularniejsze u nas steki. Jednak jakich zasad się trzymać, aby móc zrobić soczysty, chrupiący – słowem idealny stek z grilla? Tajemnica nie tkwi, co ciekawe w samym przepisie, co w warunkach, w jakich takowy stek jest robiony. A muszą być one optymalne, aby potrawa zyskała pełną gamę smaku. Takie warunki, jest w stanie zapewnić jedynie LotusGrill.

zobacz więcej ...
Produkty 1 do 5 z 16 Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. Nastęna strona
Pokaż na stronę
  Ładuję...
W celu zapewnienia prawidłowego działania naszego serwisu i umożliwienia Państwu komfortowego korzystania z naszych usług używamy plików cookies.
Kontynuując wizytę na tej stronie wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę dotyczącą używania plików cookies. Zobacz więcej