Waluta:
TEL. 77 453 12 52

Nie masz produktów w koszyku.

Calmat® vs. zmiękczacze

Calmat jest ekologicznym systemem usuwającym kamień z wody, oparty na elektronicznych impulsach o zmiennej częstotliwości, - szybko rozwiązuje problemy z kamieniem i rdzą.  Na rynku funkcjonują inne urządzenia, jednak pracujące na innych zasadach. 

zobacz więcej ...

Calmat® vs. magnetyczne systemy (magnetyzery)

Calmat nie jest systemem magnetycznym. Działa wyłącznie na zasadzie impulsów. Jest zasilany energią elektryczną. W artykule porównujemy i pokazujemy różnice miedzy Calmatem a magnetyzerem.

zobacz więcej ...

Uzdatnianie Wody Impulsem Elektrycznym - Efekt Zmiękczania Wody

Wreszcie zapadła długo oczekiwana decyzja firmy CWT Christiani Wassertechnik GmbH producenta urządzeń do uzdatniania wody bazujących na impulsie elektrycznym o wejściu na polski rynek. Zmiękczanie wody to rynek sprzedaży wielu stacji uzdatniania wody, który w Polsce rozwija się dość prężnie od 25 lat. Niemiecka firma, która sprzedaje swoje produkty w ponad 50 krajach świata, postanowiła pozyskać klientów z Polski.  
Z dużym powodzeniem od ponad 30 lat urządzenia tej firmy są sprzedawane na całym świecie - dlaczego nie u nas ?

zobacz więcej ...

RP-VITA

RP-VITA to pierwsze rozwiązanie zdalnej obecności w opiece nad pacjentami, które łączy to co najnowsze w nawigacji automatycznej i mobilności od iRobota z najnowszymi technologiami telemedycznymi od InTouch Health.

zobacz więcej ...

OZON + WODA = OZONOMATIC

Troska o zdrowie - niegdyś realizowana w sposób nie zawsze świadomy, wręcz instynktowny (np. spożywanie niektórych ziół, kompresy błotne czy roślinne, kąpiele w źródłach mineral­nych itp.) - z czasem nabrała znacze­nia, stała się przedmiotem zaintere­sowania nauki a w końcu przemysłu. Jedną z najstarszych metod terapeu­tycznych jest hydromasaż. Śmiało można powiedzieć, ze wodolecznic­two nigdy „nie wyszło z mody", a w ostatnich latach, dzięki nowocze­snym technologiom, zyskało na po­pularności i stało się ogólnodostępna.

zobacz więcej ...
Produkty 1 do 5 z 9 Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. Nastęna strona
Pokaż na stronę
  Ładuję...
W celu zapewnienia prawidłowego działania naszego serwisu i umożliwienia Państwu komfortowego korzystania z naszych usług używamy plików cookies.
Kontynuując wizytę na tej stronie wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę dotyczącą używania plików cookies. Zobacz więcej