Waluta:
TEL. 77 453 12 52

Nie masz produktów w koszyku.

Dyson

O firmie Dyson

Działalnośc firmy Dyson rozpoczęła się od jednego człowieka i jego pomysłu, obecnie jest to najbardziej nowoczesne technologicznie przedsiębiorstwo o wymiarze miedzynarodowym, które posiada ponad 3000 patentów i ponad 500 wynalasków. Dziś, odkurzacze Dyson sa sprzedawana w ponad 65 krajach na całym świecie. Firma zatrudnia ponad 1000 iżynierów na całym świecie.

Inżynierowie i naukowcy Dyson z Wielkiej Brytanii, Singapuru i Malezji nieustannie pracują nad nowymi rozwiazaniami oraz udoskonaleniami odkurzaczy Dyson. Obejmuja one szeroki zakres dziedzin w tym miedzy innymi: dynamikę płynów, robotykę, akustykę, elektronikę i mikrobiotykę. Kazdy inzynier jest ekspertem w smojej dziedzinie. Ich wspólne osiagnięcia gwarantują, że urzadzenia Dyson przewyższają inne i są tak zaprojektowane aby pracowac jak najdłuzej.

 
Dyson na świecie  

Od Malmesbury do Malezji i od Chicago do Singapuru, Dyson posiada swoich pracowników na całym swiecie. Każda osoba odgrywa znaczacą rolę w sukcesie firmy. Niedawno w Singapurze, Dyson zainwestował w budowę specjalnego obiektu dedykowanego tylko silnikom. Jego jedynym celem jest codziennie precyzyjne wytwarzanie cyfrowych silników Dysona - kluczowej technologii w sercu najnowszych urzadzeń Dyson.

 
Badania, Design i Rozwój

Wszystkie wstępne badania, projekty i rozwój technologii Dyson przeprowadzane są w siedzibie Dyson w Malmesbury w Anglii. To tutaj James Dyson i jego zespół inzynierów codziennie cięzko pracują, stale znajdują sposoby aby rzeczy działały lepiej. Dziś produkcja prototypów jest szybsza i bardziej zaawansowana. Inżynierowie produkuja więcej prototypów sytale dążąc do doskonałości.

Urządzenia Dyson posiadają spójną strukturę. Są wytrzymałe i lekkie. Wiedza na temat geometrii i nowoczesnych materiałów oznacza, ze inzynierowie Dyson mogą zrobić więcej wykorzystujac mniej. Mniej materiałów, mniej cięzaru, mniej marnotrawstwa.

 
James Dyson zaprezentował swój pierwszy odkurzacz bezworkowy w 1993 roku w Wielkiej Brytanii. Był on efektem wykonania 5 127 prototypów i 15 lat frustracji i wytrwałości.

Wybierz produkty Dyson

Odkurzacze Wentylatory
Cylindryczne Bezprzewodowe Chłodzące   Grzejące

Pozycja
Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista

12 na stronę

5 produkt(ów)

Pozycja
Ustaw kierunek malejący

Siatka Lista

12 na stronę

5 produkt(ów)

  Ładuję...
W celu zapewnienia prawidłowego działania naszego serwisu i umożliwienia Państwu komfortowego korzystania z naszych usług używamy plików cookies.
Kontynuując wizytę na tej stronie wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę dotyczącą używania plików cookies. Zobacz więcej