Bateria, Akumulator do elektronarzędzi marki FESTOOL - FET(C) 12V 2,0Ah (2000mAh) Ni-Cd (zamiennik)

Brak w magazynie
SKU/EAN
id-876
Czas realizacji
2 dni
120,00 zł

Akumulator zamiennik do elektronarzędzi marki FESTOOL  o napięciu 12V i pojemności 2,0Ah (2000mAh) zawiera ogniwa Ni-Cd.

Akumulator zamiennik do elektronarzędzi marki FESTOOL  o napięciu 12V i pojemności 2,0Ah (2000mAh) zawiera ogniwa Ni-Cd.

Kod:  Festool 493348 ,BPC12  ,BPS12C  ,BPS 12S

Do Modeli: Festool TDK 12, C 12, C 12 DUO

Gwarancja: Produkt posiada 6 miesięcy gwarancji.

Informacje o baterii: 

* Sprzedajemy zupełnie nowe zamienne / kompatybilne akumulatory, które spełniają lub przekraczają specyfikacje oryginalnych producenta marki.

* Bateria / akumulator może być ładowany z oryginalnej ładowarki.

* W przypadku akumulatora / baterii  w ramach regularnego stosowania jest normalne że zachodzi zmiejszanie jego pojemności i nie jest to wskazanie wady. Akumulator, który zachowuje osiemdziesiąt procent (80%) oryginalnej pojemności po sześciu miesiącach jest uważane za normalne.

*Czas pracy akumulatora może się różnić w zależności od innych czynników, nie związanych z akumulatorem, takich jak: wiek, stan baterii i częstość ładowania, temperatury otoczenia, czas w gotowości i rzeczywistego wykorzystania czasu pracy itd


 

 

Więcej informacji
Czas realizacji 2 dni
Marka PPHU AM
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bateria, Akumulator do elektronarzędzi marki FESTOOL - FET(C) 12V 2,0Ah (2000mAh) Ni-Cd (zamiennik)
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.