Bezprzewodowe centrum zdalnego sterowania (Roomba 625 Professional)

W magazynie
SKU/EAN
5060155401904
Czas realizacji
2 dni
219,99 zł
+ -

Daje najwyższą wygodę - Bezprzewodowe centrum sterowania pozwala kontrolować wszystkie funkcje iRobot Roomba 625 Professional z dowolnego miejsca w domu. Steruj robotem, włączaj lub wyłączaj, zaplanuj harmonogram sprzątania - to wszystko bez schylania się.

 

Daje najwyższą wygodę - Bezprzewodowe centrum sterowania pozwala kontrolować wszystkie funkcje iRobot Roomba 625 Professional z dowolnego miejsca w domu. Steruj robotem, włączaj lub wyłączaj, zaplanuj harmonogram sprzątania - to wszystko bez schylania się.

Pilot z programatorem. Umożliwia zarówno programowanie Roomby bez konieczności dotykania panelu sterującego, jak i uruchamianie oraz zdalne sterowanie.

Więcej informacji
Czas realizacji 2 dni
Marka iRobot
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bezprzewodowe centrum zdalnego sterowania (Roomba 625 Professional)
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.