Filtr cząstek Blueair Classic serii 400 (PA) (BLAF400PA)- Oczyszczacz Powietrza 402, 403, 405, 410, 450E, 455EB, 480i

Brak w magazynie
SKU/EAN
689122000138
Czas realizacji
2 dni
289,00 zł

Filtr cząstek Blueair Classic serii 400 (PA)

Pasuje do: 402, 403, 405, 410, 450E, 455EB, 480i,

Przeznaczony do maksymalnego usuwania wszystkich zawieszonych w powietrzu cząstek stałych. Doskonałe urządzenie do usuwania zanieczyszczeń takich jak pyłki, kurz, sierść i złuszczony naskórek zwierząt domowych oraz innych cząstek, których nie chcesz mieć wokół siebie.

  • Okres eksploatacji filtra: 6 miesięcy / 4380 godzin
  • Wymiary 521 x 250 x 95 mm mm
  • Technologia HEPASilent- HEPASilent od BlueairTM proces filtracji wychwytuje 99,97% cząstek unoszących się w powietrzu o wielkości aż do 0,1 mikrona
  • Filtr Particle (filtr cząstek) pochłania:
PM 2.5 Pyłki Kurz Sierść i złuszczony naskórek zwierząt Pleśń Bakterie i wirusy Roztocza kurzu domowego

Przeznaczony do maksymalnego usuwania wszystkich zawieszonych w powietrzu cząstek stałych. Doskonałe urządzenie do usuwania zanieczyszczeń takich jak pyłki, kurz, sierść i złuszczony naskórek zwierząt domowych oraz innych cząstek, których nie chcesz mieć wokół siebie.

Pasuje do: 402, 403, 405, 410, 450E, 455EB, 480i

Skuteczny przeciwko następującym czynnikom:

PM 2.5 Pyłki Kurz Sierść i złuszczony naskórek zwierząt Pleśń Bakterie i wirusy Roztocza kurzu domowego

Technologia HEPASilent

Objawienie w dziedzinie oczyszczania powietrza

Cząstki przechwytywane przy zetknięciu

Technologia HEPASilent® łączy to, co najlepsze w filtracji elektrostatycznej i mechanicznej.  Rewolucyjne połączenie zaawansowanych materiałów filtracyjnych oraz komory ładowania zakapsułkowanych cząstek sprawia, że oczyszczacze Blueair wykazują znacznie lepsze rezultaty niż w przypadku stosowania samej technologii filtracji mechanicznej lub filtracji elektrostatycznej. Nawet w najwolniejszym trybie pracy nasze oczyszczacze powietrza potrafią przechwycić 99,97% cząstek unoszących się w powietrzu o wielkości aż do 0,1 mikrona. Jesteśmy przekonani, że tak HEPAstyczne rezultaty zachęcą Cię do sprawdzenia, jak wielką różnicę robi oddychanie czystszym, zdrowszym powietrzem.

Być może przez to, że nie idziemy na kompromis, każdy opracowany przez nas filtr spełnia funkcje wielu różnych filtrów. Miliony ultracienkich włókien o różnych rozmiarach i warstwach przeplatają się, tworząc nowoczesną strukturę filtra. Cząstki blokują się w różnych częściach struktury i już nigdy nie są uwalniane z powrotem do powietrza w domu lub w biurze, nawet gdy filtry są mocno obciążone. Wierzchnie warstwy wyłapują duże cząstki, takie jak pyłki i kurz. Warstwy umieszczone głębiej przechwytują bakterie i cząstki gazów spalinowych

Jesteśmy przyjaźni dla środowiska

Polipropylen jest nieszkodliwym dla środowiska tworzywem sztucznym, które w ostatecznym stadium rozkłada się na dwutlenek węgla i wodę.  Nasze filtry są zbudowane z naturalnie antybakteryjnego materiału i przechwytują cząstki pleśni z powietrza, nigdy ich nie wytwarzając

Przyciąganie elektrostatyczne

Cząsteczki unoszące się w powietrzu trafiają do komory, w której następuje ich naładowanie elektryczne, a następnie trafiają do gradientowych filtrów Blueair. Naładowanie elektryczne powoduje przyklejanie się zanieczyszczeń do powierzchni filtra, co umożliwia efektywne wychwytywanie i zatrzymywanie nawet najmniejszych cząsteczek, np. dymu tytoniowego.

Zatrzymuje cząsteczki na zawsze

Gradientowa struktura filtrów Blueair wychwytuje cząstki o różnej wielkości przy zachowaniu maksymalnego przepływu powietrza. Zapobiega zatykaniu się filtra i nigdy nie wypuszcza wychwyconych cząstek z powrotem do powietrza, nawet kiedy filtr jest już mocno zanieczyszczony. Nasze włókniste materiały filtracyjne są łączone ultradźwiękowo, aby nie wprowadzać nowych cząstek do Twojego otoczenia. Jedyne, co wydostaje sie z oczyszczacza , toczyste powietrze!

Naturalnie przeciwbakteryjne

Nasze filtry zawierają naturalnie antybakteryjne włókna polipropylenowe zapobiegające rozwojowi bakterii i pleśni, dzięki czemu do powietrza nie przedostają się nowe szkodliwe cząsteczki

Jesteśmy przyjaźni dla środowiska

Niska gęstość filtrów Blueair pozwala oszczędzać energię, coumożliwia zastosowanie mniejszego ciśnienia do przepchnięcia powietrza przez obszar filtrowania. Ponadto nasze filtry w całości nadają się do recyklingu, zatem jedynym śladem jaki pozostawiamy w środowisku jest oczyszczone powietrze.

Praca cicha jak szept

Dzięki połączeniu filtracji elektrostatycznej z mechaniczną można było zastosować mniejszą gęstość filtrów Blueair w porównaniu z analogicznymi rozwiązaniami. Mniejsza gęstość oznacza łatwiejsze tłoczenie powietrza przez filtr przy wykorzystaniu mniejszego ciśnienia i większą wydajność pracy przy praktycznie zerowym poziomie hałasu

Dane techniczne

Typ filtra Filtry o strukturze gradientowej i zgrzewanych włóknach zawierających polipropylen i polietylen wolne od chemikaliów i środków wiążących.* Naturalnie przeciwbakteryjne. Włókna nie strzępią się.
Wymiary (wys. x szer. x głęb.)

521 x 250 x 95 mm (21 x 10 x 3,8 cala)

Liczba filtrów 1
Materiał obudowy filtra Papier
Utylizacja filtra Plastik
Technologia HEPASilent Potwierdzona skuteczność usuwania 99,97% cząstek o wielkości nawet 0,1 mikrona, takich jak kurz, pyłki, bakterie, wirusy, sierść i złuszczony naskórek zwierząt domowych, zarodniki pleśni oraz inne cząstki przenoszone przez powietrze. Filtr wyposażony jest w dodatkowe arkusze z węgla aktywnego usuwające gazowe substancje zanieczyszczające.
Zalecana wymiana filtra 6 miesięcy (4380 godzin) przy całodobowym użytkowaniu
Więcej informacji
Czas realizacji 2 dni
Marka Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Filtr cząstek Blueair Classic serii 400 (PA) (BLAF400PA)- Oczyszczacz Powietrza 402, 403, 405, 410, 450E, 455EB, 480i
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.