Filtr Hepa (Neutralizator) do RAINBOW SERII E2 - (R-12647)

Brak w magazynie
SKU/EAN
id-808
Czas realizacji
3 dni
307,00 zł

Filtr Hepa (Neutralizator) do RAINBOW SERII E2 produkowanego dla  numeru seryjnego  1000000 z datą rozpoczęcia 4 września 2003 do dnia dzisiejszego. Produkt USA. Cześć oryginalna.

 

To jest fabrycznie oryginalny filtr HEPA (neutralizator) dla E2 Type 12 (e2 Black, Silver, Gold) wersji Rainbow odwóch prędkościach. 

Filtr Hepa (Neutralizator) do RAINBOW SERII E2 produkowanego dla  numeru seryjnego  1000000 z datą rozpoczęcia 4 września 2003 do dnia dzisiejszego. 

Produkt USA. Cześć oryginalna.

   Należy wymienić filtr raz na 4-6 lata. Jeśli trzeba wymieniać częściej, należy zmieniać wodę w zbiorniku w czasie czyszczenia. Gdy woda staje się gęsta i powstaje warstwa brudu i zanieczyszczeń, występuje  trudniejsze filtrowanie. Brud zaczną odbija się od osadu i idzie w górę przez silnik i zostaje złapany przez filtr HEPA -wówczas konieczna jestczęstrza wymiana filtra. 
Więcej informacji
Czas realizacji 3 dni
Marka Rexair
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Filtr Hepa (Neutralizator) do RAINBOW SERII E2 - (R-12647)
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.