LAVENDER 2041 - Oczyszczacz Powietrza dla Palacza

Brak w magazynie
SKU/EAN
id-725
Czas realizacji
2 dni
1 199,00 zł

Filtr HEPA nie wystarczy do pokonania alergii i nieprzyjemnych zapachów! Dodaj funkcjonalny oczyszczacz powietrza dla własnych potrzeb!

Seria oczyszczaczy powietrza Lavender marki BLAUPUNKT sprawi, że każdy oddech będzie lżejszy i zdrowszy z pomocą systemu oczyszczania powietrza najnowszej generacji. W dzisiejszych czasach każda osoba ma inne wymagania, ale każdy ma potrzebą oddychania świeżym i zdrowym powietrzem. BLAUPUNKT zaprojektował urządzenie dla rodziny, astmatyka, alergika i palacza.  Oczyszczacz służy do filtracji powietrza w pomieszczeniach domowych tj. mieszkania, gabinety, sypialnie, pokoje dziecięce itp. Urządzenie posiada 5-cio stopniowy system filtracji w tym m.innymi funkcję jonizacji ujemnej oraz lampę UV. Zalecany dla alergików.

Skuteczność oczyszczania powietrza
PM2.5 (pył zawieszony): 99%
Bakterie i wirusy: 99%
Formaldehyd: 99%
Wskaźniki
Zasilanie: 220~240V, 50Hz
Moc znamionowa: 35W
CADR (Przepływ oczyszczonego powietrza): 206CFM/350m3/h
Poziom głośności (min./nis./śr./wys.): 30/41/50/58 dBA
Wymiary
Wymiary (szer. x wys. x gł.): 400x617x189 mm
Waga (netto/brutto): 8.2/9.5 kg
Kolor: Biały/Czarny
Obszar zastosowań (szacunkowy): 30~35~40 m2

Czym jest i jak działa oczyszczacz powietrza?

Zadaniem urządzenia oczyszczające jest zadbanie, aby w naszym otoczeniu było 'czyste powietrze'. Musimy pamiętać, iż większość z nas ogromną część czasu spędza w domu, biurze czy też innym pomieszczeniu zamkniętym, a w każdym takim otoczeniu obecne są roztocza, wirusy, bakterie, kurz, zwierzęca sierść, pyłki, zarodniki grzybów, dym papierosowy, czy chociażby nieprzyjemne zapachy. Przebywanie w takich pomieszczeniach, wdychanie 'brudnego powietrza' i niezdrowych substancji nie jest najlepsze dla naszego zdrowia - stąd ciągły wzrost zachorowań na astmę, przewlekły katar czy różnego rodzaju stany alergiczne. Z pomocą przychodzą nam właśnie oczyszczacze powietrza Lavender, które potrafią niwelować do 99% zanieczyszczeń z otaczającego nas powietrza.


Oczyszczacz Lavender 2041 eliminuje z powietrza:
   
   

               
5 ETAPÓW OCZYSZCZANIA POWIETRZA
 
1. Zanieczyszczone powietrze jest absorbowane przez oczyszczacz powietrza     2. Wewnątrz następnuje proces filtracji - cząsteczki kurzu i inne drobnoustroje są zatrzymywane przez filtry   3. Lampa UV eliminuje bakterie, wirusy i grzyby   4. W rezultacie otrzymujemy zdrowe, czyste i świeże powietrze
               

     
ETAP 1
Filtr wstępny - zatrzymuje kurz i roztocze, zwiększa żywotność pozostałych filtrów.
 
Podstawowa warstwa filtracyjna - Filtr wstępny składa się z aluminiowej ramy, aluminiowej siatki o przekroju 0.3 i podstawowego filtru z bawełny. Używana jest do usuwania łupieżu, włosów, kurzu oraz większych cząsteczek itp. Zastosowanie filtru wstępnego oraz jego częste czyszczenie pomaga zwiększyć żywotność pozostałych filtrów.  
     
ETAP 2
Filtr węglowy - zwiększa skuteczność działania filtra węgla aktywowanego
 
ETAP 3
Filtr węgla aktywowanego - zapewnia szybkie i skuteczne działanie przy usuwaniu dymu papierosowego, formaldehydu, benzenu, ksylenu oraz lotnych zwiazków organicznych (VOC), które sa odpowiedzialne za przykre zapachy.
 
     
ETAP 4
Filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air)
 - uważany obecnie za jeden z najskuteczniejszych filtrów - usuwa 99% zanieczyszczen powietrza takich jak: siersc i naskórek zwierzat domowych, pyłki, zarodniki plesni, czastki kurzu, roztoczre oraz inne alergeny unoszace sie w powietrzu. Zatrzymuje czasteczki o wielkosci do 0.3 μm.
 
ETAP 5
Jonizator
- znana w środowisku medycznym jako “witaminy w powietrzu” jest skuteczna w usuwaniu bakterii oraz kurzu. Urządzenie na sekunde produkuje 10 milionów jonów ujemnych, które pomagają poprawić metabolizm oraz odporność organizmu.
 

Lavender - Ewolucja jakości
       
  Dzieki najnowszym technologiom i trosce inzynierów firmy BLAUPUNKT, uzytkownicy produktów moga w kazdej chwili sprawdzic poziom zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu, dzieki intuicyjnemu odczytowi na wskazniku jakosci powietrza.  
       

 

Oczyszczacze powietrza firmy BLAUPUNKT w zaleznosci od potrzeb posiadaja od 5 do 7 etapów oczyszczania powietrza. Zarówno filtry, jak i dodatkowe funkcje na przykład lampy UV, czy jonizatory zastosowane w urzadzeniach, cechuja sie bardzo wysoka skutecznoscia, osiagajac wyniki ponad 99%.

  
       

 

Inteligentny wskaznik dzieki wbudowanemu zegarowi przypomina kiedy nalezy wymienic filtry. Zegar po odliczeniu 3000 godzin pracy sygnalizuje potrzebe wymiany filtrów, gwarantujac optymalne funkcjonowanie urzadzenia i zawsze swieze oraz czyste powietrze.

  
       

 

W powietrzu znajduja sie czasteczki , które wywołuja ataki astmy lub reakcje alergiczne. Efektywne filtry oraz najnowsze technologie cechują się 99.9% skutecznoscią w usuwaniu z powietrza pyłków, roztoczy, bakterii oraz wirusów. Neutralizujac równiez dym papierosowy, co czyni powietrze zdrowym oraz wolnym od alergenów.

  
         

Specyfikacja własciwości
                           
Wyświetlacz LED Cicha praca Wskaźnik filtra Wskaźnik jakości powietrza Czujnik kurzu Regulator prędkości Timer Tryb nocny Zmywalny filtr Filtr wstępny Filtr HEPA Filtr węgla aktywowanego Filtr węglowy Jonizator

Specyfikacja Techniczna
     
Model   BAP-HC-I2041-X18X
Etapy oczyszczania powietrza
Ilość etapów   5
Filtr wstępny   TAK (zmywalny)
Filtr HEPA   TAK (2m2 pow. filtracyjnej)
Filtr węgla aktywowanego   TAK
Filtr węglowy   TAK
Jonizator (jonizacja ujemna)   TAK
 Skuteczność oczyszczania powietrza 
PM2.5 (pył zawieszony) % 99
Bakterie i wirusy % 99
Formaldehyd % 98
  Wskaźniki  
Zasilanie V~/Hz 220~240/50
Moc znamionowa W 35
CADR (Przepływ oczyszczonego powietrza) CFM/m3 /h 206/350
Poziom głośności (min./nis./śr./wys.) dBA 30/41/50/58
 Wymiary 
Wymiary (szer. x wys. x gł.) mm 400X617X189
Waga (netto/brutto) kg 8.2/9.5
Kolor   Biały/Czarny
Obszar zastosowań (szacunkowy) m2 30~35~40
  Gwarancja 
Gwarancja m-c 24


Więcej informacji
Czas realizacji 2 dni
Marka Blaupunkt
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LAVENDER 2041 - Oczyszczacz Powietrza dla Palacza
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.