PŁYN DO MYCIA PODŁÓG 473ML do SCOOBA serii 200, 300, 400 ( Specjalna formuła)

Brak w magazynie
SKU/EAN
5060359280589
Czas realizacji
2 dni
56,99 zł

PŁYN DO MYCIA PODŁÓG TWARDYCH (wszystkie modele iRobot Scooba) Płyn polecany przez producenta iRobota Scooba do używania z robotem. Specjalna formuła płynu do mycia podłóg twardych Scooba stworzona z roślinnych enzymów doskonale usuwa tłuszcz i skutecznie walczy z brudem bez użycia toksyn, jest więc bezpieczny dla domowników w tym dzieci i zwierząt.

   Płyn ten jest skutecznym, ekonomicznym i bezpiecznym rozwiązaniem opracowanym do czyszczenia podłogi przez urządzenia iRobot Scooba. 

PŁYN DO MYCIA PODŁÓG TWARDYCH (wszystkie modele iRobot Scooba) Płyn polecany przez producenta iRobota Scooba do używania z robotem.

Specjalna formuła płynu do mycia podłóg twardych Scooba stworzona z roślinnych enzymów doskonale usuwa tłuszcz i skutecznie walczy z brudem bez użycia toksyn, jest więc bezpieczny dla domowników w tym dzieci i zwierząt.

  Wystarcza do 32 cykli mycia przez urządzenia iRobot Scooba.
Więcej informacji
Czas realizacji 2 dni
Marka iRobot
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PŁYN DO MYCIA PODŁÓG 473ML do SCOOBA serii 200, 300, 400 ( Specjalna formuła)
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.