Regeneracja akumulatorów do elektronarzędzi, rowerów, desek

 Od dnia 01-07-2003 zapraszamy do nowego serwisu online www.door-to-door.pl 

  Polecamy - Prosta obsługa i śledzenie stanu naprawy! 

 

Witamy serdecznie.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem wykonujacą usługi w zakresie regeneracji baterii oraz zgrzewania ogniw typu Ni-MH (niklowo wodorkowe), Ni-Cd (niklowo-Kadmowe), Li-ion (litowe). Jesteśmy jedną z nielicznych firm na terenie kraju która zajmuje się tym profesjonalnie. Posiadamy specjalistyczne urządzenia i maszyny, które pozwalają naszym klientom zagwarantować niezawodność działania regenerowanych baterii. Dokonujemy regeneracji baterii do wszelkiego rodzaju elektronarzędzi np. stosowanych w usługach remontowo - budowlanych, ogrodnictwie w robotach sprzatajacych oraz w rowerach elektrycznych. Ogniwa zgrzewane są profesjonalnymi zgrzewarkami co sprawia że bateria po regeneracji działa jak fabrycznie nowa. 

 

      

Ile kosztuje regeneracja baterii?

Koszt regeneracji jest określany na podstawie ilości ogniw. Kupujesz tyle ogniw ile jest w twojej baterii. Jeśli nie jesteś pewien ile ogniw znajduje się w twojej baterii (zwykle od 2 do 30 szt.), wykonaj proste obliczenie wartość napięcia (np. 12V) podziel przez 1,2. Przykład 12v / 1,2 = 10 ogniw.

Koszt 1 szt. ogniwa zalezy od tego jaka chcesz mieć pojemność:

Przykładowe ceny ogniw Ni-Mh, Ni-Cd:

1500 mAh -11,50 zł brutto/1 szt.

2000mAh - 12,00 zł brutto/1 szt.

3000mAh - 14,00 zł brutto/ 1 szt.

3500mAh - 15,00 zł brutto /1 szt.

Przy pojemności 2000mAh koszt regeneracji - 10 ogniw x 12,00 zł = 120,00 zł brutto

Masz pytania skontaktuje się z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Ceny podane powyżej czesto ulegaja zmianom ze wzgleu na kurs US$ - wyceń koszt regeneracji za pomoca kalkulatora

 

 
 

Ile czasu trwa regeneracja ?

Procedura regeneracji zajmuje zwykle około 1 - 3 dni robocze. Czas ten może zostać wydłużony w przypadku dużej liczby zleceń 

 
 

 

JAKOŚĆ BATERII PO REGENERACJI ?

Bateria po regeneracji działa jak fabrycznie nowa!

Bateria po wymianie ogniw na nowe, posiadają zwykle większą pojemność. Przy zastosowaniu ogniw o większej pojemności (zależy od modelu ogniw) wydłużamy czas pracy  elektronażędzia, a praca nim staje sie wydajniejsza.

Sposób montażu ogniw, nie odbiega od standardów stosowanych przez danego producenta.


 
 

 Jak zamówić regenerację i przesłać baterię do Opola?

1. Kliknij na - Zlecenie Naprawy (poniżej) i postępuj zgodnie z załaczona instrukcją. Zostaniesz przeniesiony na stronę www.door-to-door.pl aby wypełnic zlecenie naprawy on line.

2. Zapakuj baterie w paczke do 25 kg i skorzystaj z usługi door to door:
  • Całkowity koszt przesyłki door to door (odbiór i dostarczenie) od 1 paczki o masie od 0 do 25,0 kg nie przekroczy 18,50 zł brutto.
3. Po regeneracji odeślemy Twoje zamówienie za pobraniem pod wskazany adres.

 

Ochrona Środowiska

Realizacja obowiązków wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach przez JOHN PIOTR FIRMA HANDLOWA

W związku z wejściem w życie z dniem 12 czerwca 2009 r. ustawy z dnia 24 kwietnia 2009 r. o bateriach i akumulatorach (Dz. U. Nr 79, poz. 666) zmianie uległy przepisy dotyczące postępowania z odpadami w postaci zużytych baterii i zużytych akumulatorów. Celem wprowadzenia zmian było przede wszystkim ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko zużytych baterii i akumulatorów poprzez wprowadzenie zakazów dotyczących zawartości określonych substancji niebezpiecznych w bateriach i akumulatorach wprowadzanych do obrotu oraz zobowiązanie przedsiębiorców do zorganizowania zbierania i recyklingu powstających z nich odpadów, a także położenie nacisku na wysoki poziomu zbierania zużytych baterii przenośnych i zużytych akumulatorów przenośnych.

Zgodnie z nowymi przepisami INTELIO JOHN PIOTR  stała się wprowadzającym oraz zbierającym baterie i akumulatory, czyli przedsiębiorcą, który wykonuje działalność gospodarczą w zakresie wprowadzania do obrotu baterii lub akumulatorów po raz pierwszy na terytorium kraju. Prowadząc bezpośrednią sprzedaż baterii i akumulatorów do ich użytkowników staliśmy się także sprzedawcą detalicznym, czyli przedsiębiorcą, który w ramach wykonywanej działalności gospodarczej udostępnia odpłatnie lub nieodpłatnie baterie lub akumulatory w celu używania.

Z racji wprowadzania do obrotu i sprzedaży baterii i akumulatorów zobowiązani jesteśmy do organizowania i finansowania zbierania, przetwarzania, recyklingu i unieszkodliwiania zużytych baterii i zużytych akumulatorów powstających z wprowadzanych przez nas do obrotu wyrobów nowych. Wypełniając to zobowiązanie stworzyliśmy warunki zapewniające naszym klientom możliwość zwrotu zużytych baterii i akumulatorów powstałych z baterii i akumulatorów wprowadzonych przez nas do obrotu.


Przykładowe ceny regenerowanych akumulatorów litowych

ceny mogą ulegać zmianie w zależności do kursu za 1 $


Akumulator rowerowy marki Gazelle 37 V  7 Ah ogniwa Li-ion

Cena regeneracji 980,00 zł brutto


Akumulator Makita BL1430 14,4V 3000 mAh Li-ion

Cena regeneracji 220 zł brutto

   

Akumulator do przyrządów pomiarowych stosowanych w geologii - TOPCON BT-66Q DC7 4v 2500 mAh 19Wh Li-ion BC-30 BC-30D

Cena regeneracji 98 zł brutto

     

Akumulator bateria do robota sprzątającego Carneo Smart Cleaner 610 14,4 V - opodniesionej pojemnosci z 2000 mAh na 3000 mAh

Cena regeneracji 168 zł brutto


Akumulator -  Bateria do Instrumentu geodezyjnego Total Station seria NPL-302  BC-65  Napięcie 7,2V Pojemnośc 3800 mAh Charger Q-75

Cena regeneracji 249 zł Brutto

     

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 51

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 51

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący