SILIKONOWY PĘDZEL Lotus Grill - Kolor Fioletowy - P-LI-22

W magazynie
SKU/EAN
4260023011735
Czas realizacji
3 dni
29,00 zł
+ -

Silikonowy pędzel idealnie nadaje się do smarowania potraw różnego rodzaju sosami lub olejami. Silikonowym pędzlem można także rozprowadzać po potrawach różnego rodzaju przyprawy.


 

Silikonowy pędzel idealnie nadaje się do smarowania potraw różnego rodzaju sosami lub olejami. Silikonowym pędzlem można także rozprowadzać po potrawach różnego rodzaju przyprawy.

Silikonowe pędzle są dostępne w naszej wersji w 6 różnych kolorach. Wykonane są z odpornych na działanie wysokich temperatur materiałów. Z silikonowym pędzlem użytkowanie LotusGrilla® będzie bardzo wygodne i niezwykle praktyczne.

 

 Kolor fioletowy.

Więcej informacji
Czas realizacji 3 dni
Marka LotusGrill GmbH
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SILIKONOWY PĘDZEL Lotus Grill - Kolor Fioletowy - P-LI-22
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.