Odkurzacze Dyson

 Najnowsza technologia odkurzaczy 
   
         
 Spełnione założenia firmy Dyson w drodze do sukcesu. 

  Żadnych wymiennych worków i filtrów. Żadnych dodatkowych kosztów. 
  Inne odkurzacze są zaprojektowane w taki sposób, by wymieniać materiały eksploatacyjne, dzięki czemu ich producenci mogą czerpać zyski ze sprzedaży wymiennych worków i filtrów. Odkurzacze Dyson nie korzystają z worków i posiadają filtry typu lifetime. Żadnych materiałów eksploatacyjnych - żadnych dodatkowych kosztów.

  Zaprojektowany i przetestowany tak aby przetrwał cały okres żywotności
  Urządzenia Dyson wykonujemy z poliwęglanu ABS - materiału używanego do produkcji tarczy i kasków ochronnych. Są bardo wytrzymałe - testowaliśmy je łącznie przez 50 tysięcy godzin oraz poddaliśmy je 500 indywidualnym testom. Wszystko po to, aby upewnić się że wytrzymają przez cały okres swojej żywotności.

  Opatentowane urządzenia Dyson oznaczają najwyższą wydajność Dyson
  Inne urządzenia mogą wyglądać podobnie do odkurzaczy Dyson, ale nie działają w taki sam sposób. Nasza technologia jest chroniona przez ponad 1900 patentów na całym świecie. Jednak nie chodzi wyłącznie o ochronę naszych pomysłów. Liczy się także zapewnienie, że kiedy kupujesz urządzenie Dyson otrzymasz produkt, którego oczekujesz.

  5 lat gwarancji na części, serwis i transport
  Nasze odkurzacze cylindryczne posiadają 5-cio letnią gwarancję, a odkurzacze bezprzewodowe objęte są 2-letnią gwarancją na części i serwis. Jeśli twój odkurzacz będzie wymagał naprawy, odbierzemy go, naprawimy i odeślemy pod wskazany adres.

  Efektywny proces projektowania - mniej zużytych materiałów i mniej odpadów
  Urządzenia Dyson są wytrzymałe, ale są również efektywnie zaprojektowane. Zawsze staramy się zużywać jak najmniejszą ilość materiałów, jednocześnie wykorzystując coraz lepsze komponenty - wysoka jakość i mniejsze zużycie

     Wybierz odkurzacz Dyson
     
   

 

 

 

    Cylindryczne Bezprzewodowe  

         
Zobacz jako Siatka Lista

1 pozycja

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 pozycja

na stronę
Ustaw kierunek malejący