TRZEPACZKA WW - KOMPLETNA - do urządzenia Roboclean 114F+/SPlus

W magazynie
SKU/EAN
id-586
Czas realizacji
2 dni
1 309,00 zł
+ -

Elektryczna szczotka (trzepaczka), idealnie wytrzepie nasze dywany, wykładziny i materace. Ogromna moc w połączeniu z systemem czyszczącym Roboclean daje efekt wytrzpania dywanu bez podnoszenia go z podłogi.

 

Elektryczna szczotka (trzepaczka), idealnie wytrzepie nasze dywany, wykładziny i materace. Ogromna moc w połączeniu z systemem czyszczącym Roboclean daje efekt wytrzpania dywanu bez podnoszenia go z podłogi.. 

  Trzepaczka WW kompletna
Więcej informacji
Czas realizacji 2 dni
Marka Aura Roboclean
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:TRZEPACZKA WW - KOMPLETNA - do urządzenia Roboclean 114F+/SPlus
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.