Bellissima

 

O firmie   
Firma Imetec to włoski producent małego sprzętu do użytu domowego, który zaistniał na rynku dzięki wprowadzeniu wielu innowacyjnych technologi. Przedsiębiorstwo powstało ponad 40 lat temu na przedmieściach Mediolanu. Dzisiaj Imetec obecny jest na najważniejszych międzynarodowych rynkach. Firma nieustannie umacnia swoją pozycję poprzez kompleksowe, oryginalne, a co najistotniejsze dostosowane do potrzeb każdego z rynków działania strategiczne. 

Sukces Imetec jest wynikiem pracy grupy specjalistów. Na podstawie wnikliwej analizy rynku, określane są potrzeby klientów. Wysoki poziom kreatywności sprawia, że produkty firmy Imetec wyróżniają się i przyciągają uwagę najbardziej wymagających klientów. 

Linia produktów Bellissima stworzona została dla kobiet, które na codzień pragną wyglądać elegancko i szykownie. Przekazując klientkom do rąk szeroką gamę produktów Bellissima, udostępniamy im profesjonalne narzędzia stylizacji do użytku domowego. 

Tenecta Group ma swoją główną siedzibę we Włoszech. Jej biura znajdują się również w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, Hiszpani oraz Chinach. Natomiast sieć dystrybucji obejmuje ponad 42 kraje na całym świecie.  

 Markowa jakość
Leszek Czajka przyjął rolę Ambasadora Marki Bellissima na zaproszenie Bellissima Italia, gdyż jest promotorem idei piękna, o którym marzy każda kobieta. Bellissima Italia to marka, która oferuje sprzęt do stylizacji włosów wyprodukowany w oparciu o wiedzę najlepszych fryzjerów na świecie. Leszek Czajka dołączył do grona Ambasadorów Bellissima, stając się jej przedstawicielem w Polsce i na świecie. Kunszt pracy, profesjonalizm i spójność głównych wartości, które jednoznacznie definiują markę Bellissima Italia zadecydowały o nawiązaniu współpracy. Kreowanie gotowych rozwiązań, które pozwolą kobietom czuć się pięknie i atrakcyjnie to główne przesłanki, które czynią Leszka Czajkę bohaterem świata Bellisisma Italia. Charakterystyczne i niepowtarzalne pozycjonowanie marki Bellissima Italia oraz spełniony profesjonalista sprawiają, że ten innowacyjny projekt zrewolucjonizuje kategorię produktów do stylizacji włosów w Polsce.


     
Produkty    
  Automatyczna prostownica obrotowa nowej generacji linii Bellissima marki Imetec pozwoli Ci spełnić marzenia o pięknych włosach. W prosty i szybki sposób, dbając o kondycje włosów, doświadczysz działania produktów najnowszej technologii. Pragniesz by Twoje włosy były bardziej kręcone, proste lub wymodelowane? Wyraź pragnienie a o resztę zadba Bellissima Revolution. 
     
  Wiekszość kobiet nie jest zadowolona z efektów uzyskiwanych przy urzyciu tradycyjnej szczotki. Z tego powodu stworzono nowoczesne rozwiazanie, które zmienia przyzswyczajenia zwiazane z codzienną stylizacja. Linia do prostego i codziennego modelowania sprawia, że Twoje włosy nabiora blasku.
     
  Proste, falowane czy kręcone? Idź krok dalej i stylizuj swoje włosy zgodnie z najnowszymi terndami. Produkty Bellissima do modelowania włosów pozwoli Ci szybko i efektownie uzyskać rezultat jaki osiagniesz po godzinach spędzonych w salonie fryzjerskim. Zmień swój styl kazdego dnia z produktami Bellissima.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.