WIRTUALNA ŚCIANA Dual Mode 1 szt. Roomba serii 500, 600, 700, 800,900, Pro, Scooba 450

W magazynie
SKU/EAN
5060359282514
Czas realizacji
2 dni
222,00 zł
+ -

Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) utrzymuje robota Roomba na obszarze , który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien mieć wstępu. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z dwóch funkcji działania Wirtualnej ściany Dual Mode.

 1. Funkcja Wirtualnej ściany - włącza blokadę przejazdu pomiędzy obszarami pracy omaksymalnej długości 3 metrów. Wirtualna ściana wytworza niewidzialną barierę wkształcie stożka.

 2. Funkcja HALO (tryb pierścienia) - wytwarza wokół siebie strefę ochronną, do której robot nie ma wstępu. Zapobiega zderzaniu się go z przedmiotami, które chce się chronić (np. wazon lub psia miska), albo wkraczaniu przez robota na obszary, do jakich nie powinien mieć wstępu (np. narożniki lub przestrzeń pod biurkiem). Pierścień ochronny jest niewidoczny, rozciąga się na około 50-60 cm od środka urządzenia. 

Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) do serii 500/600/700/800/900/Pro oraz do Scooba 450.

 

   

Wirtualna ściana Dual Mode 2 szt., Roomba seria 500/600/700/800/900/Pro, Scooba 450

 

Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) utrzymuje robota Roomba na obszarze , który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien mieć wstępu. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z dwóch funkcji działania Wirtualnej ściany Dual Mode:

 

 

 

 

 

1. Funkcja Wirtualnej ściany
Gdy przełączysz włącznik znajdujący się z boku urządzenia w górę włączysz tryb Wirtualnej ściany. Wirtualna ściana tworzy barierę, której robot nie przekracza. Wirtualna ściana może zablokować przestrzeń do 3 metrów. Wirtualna ściana emituje promień w kształcie stożka, blokuje przestrzenie mieszkania, do których nie chcesz aby robot wjeżdżał.

28-wirtualna-sciana-dual-mode-dzialanie-roomba-irobot-seria-800-serwis-door-to-door-pl-intelio-eu-opole-warszawa-bydgoszcz-katowice-gdynia-poznan-k...
   
2-wazne-informacie-bezpieczenstwa-roomba-irobot-seria-800-serwis-door-to-door-pl-intelio-eu-opole-warszawa-bydgoszcz-katowice-gdynia-poznan-krakow

Uwaga: Im dalej od Wirtualnej ściany, tym promień robi się szerszy. Aby uzyskać najlepszą wydajność, należy umieścić Wirtualną ścianę na zewnątrz przejścia, które ma być zablokowane.

2. Funkcja HALO (tryb pierścienia)
Gdy przełączysz włącznik znajdujący się z boku urządzenia w dół włączysz tryb Wirtualnej ściany typu Halo. Wirtualna ściana typu Halo emituje wiązkę promieni ochronnych, delikatnie prowadząc robota wokół przedmiotów takich jak np. miski z karmą dla zwierząt czy wazony. Ogranicza też przestrzeń do której robot ma nie wjeżdżać np. róg pomieszczenia. Pierścień Wirtualnej ściany typu Halo ma promień 50- 60 cm.

29-wirtualna-sciana-dual-mode-dzialanie-roomba-irobot-seria-800-serwis-door-to-door-pl-intelio-eu-opole-warszawa-bydgoszcz-katowice-gdynia-poznan-k...
   

Gdy włączysz urządzenie na jego szczycie pojawi się pierścień światła. Światło będzie mrugało 5-krotnie za każdym razem gdy uruchomisz urządzenie lub przełączysz tryb. Gdy światło przestanie mrugać postaw urządzenie na podłodze w wybranej lokalizacji. Brak światła będzie oznaczał, że urządzenie się rozładowało. W trybie HALO nie jest rekomendowane stawianie wirtualnej ściany przy metalowych miskach ani przy żadnych innych przedmiotach o metalicznej powierzchni. Nie musisz wyłączać Wirtualnej ściany Dual Mode między cyklami sprzątania. Przy normalnym użytkowaniu, baterie starczą na 8-10 miesięcy. Jeśli przez dłuższy czas nie zamierzasz korzystać z urządzenia upewnij się, że jest ono wyłączone (pozycja środkowa).

30-wirtualna-sciana-dual-mode-dzialanie-roomba-irobot-seria-800-serwis-door-to-door-pl-intelio-eu-opole-warszawa-bydgoszcz-katowice-gdynia-poznan-k...

 

26-wirtualna-sciana-halo-dzialanie-roomba-irobot-seria-800-serwis-door-to-door-pl-intelio-eu-opole-warszawa-bydgoszcz-katowice-gdynia-poznan-krakow...
Więcej informacji
Czas realizacji 2 dni
Marka iRobot
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:WIRTUALNA ŚCIANA Dual Mode 1 szt. Roomba serii 500, 600, 700, 800,900, Pro, Scooba 450
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.