Wymienny pojemnik na węgiel do Lotus Grill XL - wersja XL - G-HB3-D180

W magazynie
SKU/EAN
4260023017270
Czas realizacji
3 dni
89,96 zł
+ -

Pojemnik na węgiel do LotusGrill® XL to niezwykle solidny i bardzo praktyczny dodatkowy sprzęt służący do utrzymania węgla wewnątrz grilla. Wymienny pojemnik na węgiel wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej. Można go stosować w wersjach urządzenia LotusGrill® XL

 

Pojemnik na węgiel do LotusGrill® XL to niezwykle solidny i bardzo praktyczny dodatkowy sprzęt służący do utrzymania węgla wewnątrz grilla. Wymienny pojemnik na węgiel wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej. Można go stosować w wersjach urządzenia LotusGrill® XL.


Pojemnik na węgiel do LotusGrill XL® z przykrywką wykonany ze wytrzymałej stali nierdzewnej można załadować okolo 400 gramami węgla i w zależności od jego rodzaju można grillować od 60 do 135 minut.

Oczka siatki uwalniając ciepło jenocześnie urzymują węgiel  i popiół w środku zapobiegając zapruszniu ognia. 

 

Więcej informacji
Czas realizacji 3 dni
Marka LotusGrill GmbH
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wymienny pojemnik na węgiel do Lotus Grill XL - wersja XL - G-HB3-D180
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.