Akumulatory do odkurzaczy bezprzewodowych

Produkty bezprzewodowe wymagają dobrego źródła zasilania. Nie podłączamy ich do prądu, więc ich wydajność zależy od dobrego ogniwa – takiego, które wytrzyma dłuższe porządki bez konieczności ponownego ładowania. Właśnie dlatego w asortymencie naszego sklepu oferujemy zastępcze akumulatory do odkurzaczy ręcznych. Znajdą się tutaj ogniwa pasujące do urządzeń od wiodących producentów sprzętu domowego, takich jak Karcher, Dyson i Bosch. Dzięki nim przedłużysz żywotność swoich elektronarzędzi i sprawisz, że będą tak samo wydajne, jak tuż po zakupie.

Wybierz odpowiednią część zastępczą

Produkt, który jest Ci potrzeby, możesz odszukać na kilka sposobów. Przede wszystkim pamiętaj o wyborze ogniwa o takim samym napięciu, co posiadane przez Ciebie urządzenie. Możesz też dokładnie sprawdzić, jaki model odkurzacza ręcznego posiadasz, a następnie odszukać go na liście urządzeń, z którym dany produkt jest kompatybilny.

Oferujemy zupełnie nowe produkty litowo-jonowe, niklowo-metalowo-wodorkowe i niklowo-kadmowe. Na zakupione u nas części udzielamy rocznej gwarancji.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący