Generatory Impulsowe IMPULS - usuwanie kamienia i rdzy z rur

 
Pełna gama generatorów IMPULS znajduje się na stronie www.intelio.com.pl , która jest poświecona tematyce fizycznego uzdatniania wody.
Generatory IMPULS maja zastosowanie w mieszkaniach, domach, blokach wielorodzinnych, spółdzielniach mieszkaniowych, produkcji i przemyśle.

Oferujemy szeroki wybór generatorów impulsowych do usuwania kamienia i rdzy z instalacji zimnej oraz ciepłej wody użytkowej. Urządzenia są zróżnicowane pod względem maksymalnej wydajności i średnicy obsługiwanej rury zasilającej. To przyrządy, które można stosować w budynkach mieszkalnych, handlowych, usługowych i produkcyjnych. To prosta w montażu i eksploatacji technologia, dzięki której zredukujesz powstające osady i ochronisz sprzęt AGD przed uszkodzeniem.

Korzyści i zalety impulsowych urządzeń do usuwania kamienia i rdzy

Prezentowane urządzenie do usuwania kamienia z wody wykorzystujące technologię impulsową to wysokiej jakości efektywny system uzdatniania i zmiękczania. Skutecznie przeciwdziała powstawaniu w instalacji złogów wapienno-magnezowych i rdzy. Generator zapewnia wysoki poziom przepływu cieczy w armaturze, chroniąc jednocześnie zmywarki, pralki, podgrzewacze, zasobniki, deszczownice natryskowe, wężownice zamontowane w układzie solarnych kolektorów oraz inne domowe czy gastronomiczne wyposażenie sprzętowe podłączone do sieci wodno-kanalizacyjnej.

Generator impulsowy — unikalna technologia do uzdatniania twardej wody

Technologia impulsów zmienia strukturę wodorowęglanów wapnia, przekształcając je w monokryształy, przez co tracą one swoje destrukcyjne właściwości. Generator impulsowy wytwarzając pole elektrostatyczne i elektromagnetyczne, przedłuża żywotność armatury sanitarnej i sprzętu w obrębie całej instalacji, chroniąc je przed korozją i tworzeniem się osadów. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty urządzeń do usuwania kamienia z wody!

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Ustaw kierunek malejący