GI-IMPULS DOM 32 (średnica rury do 1 1/4 cala; 32 mm)

W magazynie
SKU/EAN
GI-IMPULS DOM 32 (średnica rury do 1 1/4 cala; 32 mm)
Czas realizacji
2 dni
1 900,00 zł
+ -

GI-IMPULS DOM 32 to urządzenie idealnie nadające się do pracy w małych domach, lokalach usługowych oraz biurach montowane do średnicy 1 1/4”; 32 mm
Działa podobnie jak GI-IMPULS DOM 25, z tym że nadaje się do większego przepływu wody oraz jego cewki przystosowane są do temperatury maksymalnej: 70°C. 

Formularz do złożenia zapytania ofertowego

GI-IMPULS DOM 32

 • wydajność maksymalna - prepływu wody w rurze do 1,8 m3/h
 • średnica maksymalna rury - do 1 1/4 cala ( 32 mm)

Przyjazny środowisku: nie wymaga soli i chemii.

10 lat gwarancji!

Unikalna technologia impulsowa.

Wyprodukowano w Unii Europejskiej.


GI-IMPULS DON 32 to urządzenie idealnie nadające się do pracy w małych domach, lokalach usługowych oraz biurach montowane do średnicy 1 1/4”.
Działa podobnie jak GI-IMPULS DOM 25, z tym że nadaje się do większego przepływu wody oraz jego cewki przystosowane są do temperatury maksymalnej: 70°C.

Urządzenie to posiada dwa programy, dzięki czemu jest proste i instynktowne w użytkowaniu. GI-IMPULS DOM 32 pracuje na dwóch cewkach rezonansowych, a ilość zwojów, które należy nawinąć, uzależniona jest od twardości wody wejściowej.

Urządzenie generuje impulsy pradowe, które wytwarzają pole elektromagnetyczne. Pole to zmienia zawarty w wodzie Ca(HCO3)2 (wodorowęglan wapnia) w CaCO3 (monokryształ), uwalniając jednocześnie CO2 (dwutlenek węgla), rozpuszczający powstałe wcześniej osady kamienia na rurach i wymiennikach ciepła, jak i urządzeniach technicznych. Urządzenie to wykonane jest z najwyższej jakości podzespołów, co gwarantuje jego długą żywotność, nawet do 20 lat.

Zasilacz jest wbudowany i zalany żywicą, co minimalizuje ryzyko jego uszkodzenia. Posiada klasę ochronną IP54. Montaż urządzenia jest bardzo prosty. W okolicy montażu wymagany jest dostęp do prądu.

Gdzie zamontować urządzenie GI-IMPULS?

IMPULS serii standard przeznaczony jest m.in do zabezpieczania instalacji w domu, mieszkaniu, biurze czy całego pionu w bloku mieszkalnym. Dlatego też powinien być zamontowany zaraz za licznikiem wody. Takie miejsce montażu zagwarantuje pełną ochronę całego obiegu i wszystkich urządzeń do niego wpiętych.

Jak poprawnie zamontować urządzenie GI-IMPULS?

Przed instalacją należy sprawdzić twardość całkowitą wody. Uchwyty urządzenia przystosowane są do montażu na rurę oraz do ściany. Przewody impulsowe muszą być nawinięte w tym samym kierunku, a ilość zwojów uzależniona jest od twardości wody.

1. Urządzenie przymocować do rury, ściany lub innej powierzchni za pomocą dołączonych śrub zwracając uwagę na to, aby w pobliżu znajdowało się gniazdko elektryczne.

2. Przewód impulsowy owinąć na poziomą lub pionową część rurociągu. Końce cewek przymocować za pomocą dołączonych opasek, tak aby oba końce przewodu miały podobną długość.

3. Przewody impulsowe podłączyć do konkretnego wejścia np. COMMON OUTPUT + METAL lub PLASTIC. Kombinacje „COMMON OUTPUT + METAL" stosujemy gdy rurociąg jest metalowy, a „COMMON OUTPUT + PLASTIC" gdy rurociąg jest wykonany z PVC.

4. Podłączyć zasilanie do urządzenia. Powinny zaświecić się diody lub dioda, zależnie od typu urządzenia.

UWAGA! Cewki muszą być umieszczone na równej części rurociągu i w dostatecznej odległości od innych struktur rurociągu (kolanek, trójników itp). Minimalna odległość musi być większa niż trzykrotny wymiar średnicy zewnętrznej, na których rurociąg jest instalowany. W przypadku niedostępności miejsca dopuszcza się zmniejszenie odległości między cewkami do 100 mm. Skróci się jednak tym samym długość aktywnej kolumny, dzięki której urządzenie jest aktywne.

Całkowita twardość wody <16°dH 16°-24°dH 24°-32°dH 32°-40°dH >40° dH
Liczba zwojów 11 12 13 14 15

Widok z dołu na układ przewodów w zamontowanym urzadzeniu.

Przykładowe miejsca instalacji urządzenia


MODEL IMPULS DOM 32
Średnica rury do 1 1/4” (do 32 mm)
Wydajność do 1,8 m3/h
Zasilanie 220-240V AC, 50–60 Hz, 6W
Sygnał impulsowy unikalna technologia impulsów prądowych
Liczba programów 2 (rura plastikowa lub metalowa)
Obsługa nie wymaga obsługi
Liczba uzwojeń impulosowych 2, zamknięte
Wyświetlacz -
Pamięć nastaw -
Roczny koszt użytkowania około 36 zł - energia elektryczna, brak innych kosztów eksploatacji
Wymiary 160 x 96 x 61 mm
Wymagane miejsce dla taśmy 400 mm
Sposób mocowania Bezpośrednio na rurze lub na ścianie; mocowanie dołączone do urządzenia
Konstrukcja
 • idealne urządzenie na główną rurę doprowadzającą wodę do domu
 • urządzenie dostosowane do pracy w układach ciepłowniczych (temperatura rur do 70°C)
 • wprogramowana na stałe kombinacja impulsów prądowych, 
 • układ elektroniczny zaprogramowany i zalany żywicą na stałe, 
 • wyposażone w diodę sygnalizującą pracę urządzenia
 • posiada klasę ochronną IP54
Więcej informacji
Marka IMPULS
Czas realizacji 2 dni
Gwarancja 10 lat
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:GI-IMPULS DOM 32 (średnica rury do 1 1/4 cala; 32 mm)
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

 • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
 • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
 • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.