Ozonomatic Jolly

 
Ozonomatic Jolly PTL  Ozonomatic Jolly MED

Oferujemy oryginalne części zamienne i akcesoria potrzebne do prawidłowej pracy urządzeń typu Ozonomatic Jolly. To sprzęt przeznaczony do kąpieli perełkowo-ozonowej wykorzystywanej w profilaktyce leczniczej oraz celach rehabilitacyjnych i relaksacyjnych. W katalogu mamy m.in. elementy maty, przyssawki, aplikatory powietrza do masażu, rury i przewody, pilot do sterowania, filtry, haki mocujące i wiele innych. Asortyment jest na bieżąco uzupełniany o nowe artykuły. Jeśli mimo to nie udało ci się znaleźć odpowiedniego produktu – zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy!

Ozonomatic — dlaczego warto je mieć?

Urządzenie pozwala na wykonanie masażu pobudzającego, relaksacyjnego, uaktywniającego i sportowego. W zależności od potrzeb Ozonomatic pobudza krążenie krwi, stymuluje naczynia limfatyczne, poprawiając równowagę elektrolitów w organizmie. Dzięki różnym programom można je wykorzystać do wzmacniania mięśni, pielęgnacji włosów czy aromaterapii. Jego stosowanie zalecane jest m.in. przy schorzeniach układu krążenia kostno-stawowego oraz chorób skóry.

Części i akcesoria do urządzeń Ozonomatic

W przypadku uszkodzenia czy zużycia poszczególnych części Ozonomatic oferujemy w atrakcyjnej cenie oryginalne podzespoły i akcesoria dodatkowe. W ciągłej dystrybucji są filtry zewnętrzne, maty - aplikatory powietrza z termometrem, a także wygodne podgłówki i zagłówki, które przydadzą się w trakcie hydromasażu do rozluźniania mięśni szyi i karku. W katalogu z częściami mamy również wodoszczelne piloty sterujące w różnych kształtach.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 22

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 22

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący