Grillowanie we własnym domu? Tylko niektóre urządzenia to zapewniają

Grillowanie we własnym domu? Tylko niektóre urządzenia to zapewniają
Grillowanie we własnym domu? Tylko niektóre urządzenia to zapewniają
 
Sezon grillowy w Polsce zaczyna się w zależności od pogody. Jednak, jeśli można wytyczyć jakieś ramy czasowe, to początek przypada mniej więcej na pierwsze dni maja i trwać może nawet do końca września. Ale czy można sobie wyobrazić grillowanie przez cały rok? Tak, ale chyba tylko we własnym domu. Są jedna urządzenia, które pozwalają cieszyć się grillowaniem potraw przez okrągły rok. Należą do nich produkty z marki LotusGrill®.

Wiosną i jesienią grill na balkonie, zimą w kuchni własnego domu
 
Grillowanie w domu kojarzy się większości z nas z coraz modniejszymi i nowocześniejszymi grillami elektrycznymi. Mają one sporą grupę swoich zwolenników, jednak warto pamiętać, że takie grille mają swoje wady.
 
 

Przede wszystkim grill elektryczny to urządzenie, które podczas smażenia wyprowadza taką samą ilość zapachów, co tradycyjne grille. Oczywiście wraz z zapachem, pojawia się także zadymienie, które w przypadku zamkniętych pomieszczeń, nawet przy odpowiedniej wentylacji może się podczas grillowania odpowiednio długo utrzymywać.

Z marką LotusGrill® nie ma takiego problemu. Grill dzięki specjalnej powłoce smaży potrawy bez dymu. Woń potraw jest zdecydowanie mniej intensywna, gdyż kapiący tłuszcz nie opada bezpośrednio na węgiel. Jak więc nie sposób zauważyć, takiego grilla można spokojnie urządzić we własnym domu, nawet w zamkniętych pomieszczeniach takich jak kuchnia, kryty balkon czy taras.


Grill w domu – czy to bezpieczne przedsięwzięcie
 

Grillowanie w domu ma jeszcze jedno ważne ograniczenie, które sprawia, że nie wszyscy mimo posiadanego elektrycznego grilla na to się decydują. Mowa o bezpieczeństwie.

 

Jak wiadomo, grille elektryczne działają na prąd. Niekiedy ten prąd trzeba poprowadzić w miejsce, gdzie urządzenie będzie dla nas smażyło potrawy. Zdarza się tak, że osoby grillujące na balkonie, muszą za pomocą przedłużaczy lub specjalnych kabli, dostać się do najbliższego miejsca z gniazdkiem elektrycznym. Bywa, że kabel jest ciągnięty przez sporą część mieszkania, a to z uwagi na fakt, iż grille są często urządzane wśród grupy znajomych, może bezpośrednio grozić ich bezpieczeństwu.

 

LotusGrill® całkowicie wyzbył się tego problemu. Nie tylko, aby go rozpalić nie potrzebny jest prąd elektryczny, gdyż urządzenie zasilane jest bateriami AA, ale jego doskonała ustawność sprawia, że można go urządzić w najwygodniejszym miejscu dla biesiadujących osób.

 

Bezpieczeństwo połączone z wygodą – gwarancja od LotusGrill®
 

Jak widać produkty LotusGrill® zapewniają nie tylko bezpieczne i bezdymne grillowanie we własnym domu. Są to także produkty, które można używać absolutnie przez cały rok. Takiego grilla można spokojnie zabierać ze sobą w bardzo różne miejsca. Ważne jest to, że przy tym zachowane są wszelkie normy bezpieczeństwa, które w przypadku biesiad grupowych są czynnikiem niezwykle ważnym.

LotusGrill® to gwarancja udanej imprezy w domowym zaciszu, którą można zorganizować bawiąc się przy najpopularniejszych potrawach z grilla.


Tematy
Brak tematów
Tagi
Brak tagów