iRobot Rekordzistą Świata

iRobot Rekordzistą Świata


2013.10.11

67

iRobot Poland Team ustanowił Rekord Świata w ilości osób tańczących jednocześnie w stylu robotycznym.

Zaczęło się w Świnoujściu w wakacje. Jeżdżąc po 7 pięknych polskich plażach poznawaliśmy plażowiczów, oni poznawali nas i atrakcje, które dostępne były w tzw. strefie iRobot. Jedną z oferowanych atrakcji była nauka tańca w stylu robotycznym. Naszym instruktorem był finalista programu You Can Dance – Michał Pawłowski, dyrektor High Definition Dance Studio. Jak sobie radził na pierwszym evencie możecie zobaczyć TUTAJ . Finalna próba ustanowienia Rekordu Świata, została podjęta 28 lipca w Ustce i zgromadziła 659 osób. iRobot Poland Team składał się z osób, które przygotowywały się do ustanowienia Rekordu przez około miesiąc, jak i osób spędzających wakacje w Ustce, które spontanicznie dołączyły do inicjatywy.

Rekord Świata ustanowiony przez iRobot Poland Team w największej ilości osób tańczących jednocześnie w stylu robotycznym 13 września 2013 r. oficjalnie uznała i potwierdziła amerykańska organizacja RecordSetter – ze szczegółami wydarzenia i filmem dokumentującym ustanowienie Rekordu można zapoznać się na stronie internetowej organizacji:http://recordsetter.com/world-record/robot-dance/33216#contentsection . iRobot Poland Team jest dumnym posiadaczem oficjalnego rekordu świata!

Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w ustanowieniu rekordu oraz wszystkim tym, którzy trzymali kciuki za nasz sukces!

Zespół iRobot Polska

 
Tematy
Brak tematów
Tagi
Brak tagów