Owoce z grilla – najlepsze z urządzeń LotusGrill®

Owoce z grilla – najlepsze z urządzeń LotusGrill®
Owoce z grilla – najlepsze z urządzeń LotusGrill®
Czy wyobrażacie sobie grillowane owoce? Dla większości pewnie wydaje się to mało prawdopodobne, jednak zapewniam – jest to możliwe. Owoce z grilla są nie tylko bardzo pożywne, ale i zdrowie. Zachowują pełnię witamin i minerałów i są doskonałą alternatywą w stosunku do jedzenia ich na zimno.

Tylko odpowiednie warunki sprawiają, że owoce z grilla będą dobrze przyrządzone
 
Wbrew pozorom grillowanie owoców nie jest takie proste. Potrzebny jest do tego odpowiedni ruszt i palenisko, które utrzyma temperaturę na wymaganym poziomie. Grillowanie owoców wymaga bowiem jednej, stałej temperatury. Trzeba je też odpowiednio przekładać lub obracać.
 
Taki właśnie osprzęt posiadają produkty LotusGrilla®. Palenisko jest przystosowane nawet do grillowania niewielkich owoców, jak śliwki czy plastry banana. Temperaturę dzięki odpowiedniej regulacji, można utrzymywać na stałym, odpowiednim poziomie.
 
Jednak najważniejszą zaletą grillowania owoców za pomocą urządzenia LotusGrill® jest fakt, iż można tego dokonywać absolutnie wszędzie. Nawet w zamkniętych pomieszczeniach własnego domu jak kuchnia czy pokój. A wszystko to za sprawą faktu, iż potrawy przyrządzane na LotusGrillu® nie dymią, dlatego grillowanie może odbywać się w każdych warunkach.

Najpopularniejsze owoce grillowane na urządzeniach LotusGrill®
 

Owoce, można grillować na LotusGrillu® zarówno same, jak i w połączeniu z przyprawami, bakaliami czy miodem. Grillować można absolutnie wszystko. Ograniczeniem, może być jedynie pomysłowość.

Jednak wśród najpopularniejszych owoców, które można z grillować są: banany, ananasy, brzoskwinie czy bardzo popularne w Polsce jabłka lub gruszki.

 
 

Z bananów doskonale przyrządza się chipsy. Grillowane banany, można podawać wraz z miodem, czekoladą czy w połączeniu z lodami. Jeśli przyrządzamy grillowane banany w domu, to łatwo i szybko możemy zrobić świetną przekąskę dla najbliższych.

Brzoskwinie także idealnie nadają się do grillowania. Są to nie tylko owoce smaczne, ale i świetnie łączą się z np. nadzieniem z sera, bakalii czy miodu. Brzoskwinie, dzięki LotusGrillowi® spokojnie można przyrządzić w zaciszu własnego domu czy balkonu.

Każde z osobno z grillowanych owoców doskonale komponuje się w formie owocowych szaszłyków. Dzięki regulacji temperatury, można doskonale z grillować szaszłyki owocowe we własnym domu, tarasie czy balkonie. Taka przekąska doskonale nadaje się jako podwieczorek lub deser przyrządzany w warunkach domowych.


Owocowe desery to także grillowane owoce
 

LotusGrill® daje niemal nieograniczone możliwości grillowania owoców. Dzięki bezdymnemu grillowaniu, owoce przyrządzane na LotusGrillu® są świeże i aromatyczne. Dodatkowo można je przyrządzać w zaciszu własnego tarasu czy balkonu. W kuchni czy innej części domu, także można grillować owoce za pomocą LotusGrilla®.

Już nie jedna osoba odkryła nową gamę smaków, którą gwarantują grillowane owoce. Dzięki urządzeniu LotusGrilla® mogą Państwo szybko dołączyć do tejże grupy osób.


 
Tematy
Brak tematów
Tagi
Brak tagów