Pizza przygotowywana na grillu? Teraz to możliwe dzięki produktom LotusGrill®

Pizza przygotowywana na grillu? Teraz to możliwe dzięki produktom LotusGrill®
Pizza przygotowywana na grillu? Teraz to możliwe dzięki produktom LotusGrill®
 
Pizza to jedno z najpopularniejszych dań przyrządzanych w Polsce. Jemy ją zarówno, jako główne danie któregoś z posiłków jak i jako przystawkę czy formę jedzenia między posiłkowego. Przyrządzenie pizzy nie jest jednak takie proste. Oczywiście najłatwiej kupić gotową, mrożoną, lub zamówić ją z ulubionej restauracji. Jednak dzięki produktom LotusGrill®, możliwe jest przygotowanie pizzy w domowych warunkach.

Smaczna pizza przygotowana na specjalnej płycie LotusGrilla®
 

Większości z nas przygotowanie domowej pizzy kojarzy się z nawałem pracy. Trzeba przygotować ciasto, odpowiednio starować ser, dobrać konkretne składniki lub dodatki itp. Samo ciasto też musi być odpowiednio przygotowane i wypieczone. Aby tego dokonać trzeba spełnić odpowiednie warunki. Ciasto powstanie na płycie lub blasze o odpowiedniej grubości. Ponadto piec trzeba ją w urządzeniach, które zapewnią konkretnie wymaganą temperaturę.

LotusGrill® jest pierwszym tego typu urządzeniem, gdzie przygotowanie pizzy w warunkach domowych jest absolutnie możliwe. LotusGrill® posiada bowiem specjalną ceramiczną płytę, która idealnie nadaje się do pieczenia pizzy. Dzięki temu, tężę potrawę można przygotować przy użyciu jednego urządzenia we własnym domu.

 


Pizza wytwarzana przy użyciu naturalnego paleniska
  

Płyta ceramiczna w produktach marki LotusGrill® nagrzewa się równomiernie co pozwala idealnie upiec ciasto pod przyszłą pizzę. A wszystko to dzięki palenisku, które w LotusGrillu® nagrzewa się równomiernie. Oczywiście cały LotusGrill® ‘napędzany jest’ węglem.

Można używać tradycyjnego, choć w przypadku robienia pizzy poleca się używanie do smażenia węgla bambusowego.

Ciasto w pizzy przygotowywanej na LotusGrillu® będzie idealnie chrupkie. Można też przygotować placek o konsystencji puszystej, wówczas LotusGrill® idealnie ‘obsmaży’ całą potrawę tak, aby zachowała formę miękkiego i soczystego dania.


Dodatki do pizzy przygotowywanej na LotusGrillu®
 

Samo ciasto do pizzy można zrobić na wiele różnych sposobów. To samo tyczy się składników na pizzę. Możemy wcześniej przygotować sobie grillowane mięso (z kurczaka, boczek, kiełbasę czy salami) lub grillowane warzywa (paprykę, cebulę, pieczarki). Po odpowiednim z grillowaniu tychże składników, można spokojnie dodać je (w odpowiednim momencie) to wcześniej przygotowanego ciasta.

Pizza zrobiona na LotusGrillu® jest nie tylko smaczna, ale także naturalnie upieczona. Węgiel bowiem, rozgrzewa płytę niezwykle dokładnie powodując, że jest na niej jednolita temperatura. Ważnym aspektem robienia pizzy na LotusGrillu® jest też fakt, że grill absolutnie nie dymi. A to z kolei powoduje, że każdy składnik pizzy ma swój naturalny, świeży zapach.


Pizza podawana bezpośrednio z płyty LotusGrilla®
 

Powłoka ceramiczna, którą posiada LotusGrill® jest wyposażona w specjalne uchwyty, co sprawia, że pizzę można podać bezpośrednio na tym spodzie. Płyta wolniej oddaje ciepło a to powoduje, że pizza pozostanie świeża i chrupiąca nawet kilkadziesiąt minut po podaniu.

LotusGrill® jest jedynym komercyjnym grillem, który ma w swojej ofercie specjalny spód do robienia pizzy. Tak wiec jak widać bardzo niewiele trzeba, aby we własnym domu, przy użyciu LotusGrilla® wykonać doskonałą pizzę składającą się z ulubionych składników.


Tematy
Brak tematów
Tagi
Brak tagów