Ryba z grilla? Teraz dzięki LotusGrill® jest to możliwe przez cały rok

Ryba z grilla? Teraz dzięki LotusGrill® jest to możliwe przez cały rok

Ryba z grilla? Teraz dzięki LotusGrill® jest to możliwe przez cały rok

 

Polacy jedzą mało ryb. Dane statystyczne stawiają nas w ogonie państw Unii Europejskiej, jeśli chodzi o spożywanie ryb. Ponadto, jeśli już jemy ryby to zazwyczaj w formie przetworzonej np. w puszcze (ryby w oleju lub pomidorach), mrożone (paluszki rybne, burgery) itp.

 

Symboliczne ilości ryb spożywamy w tych formach, w których powinno jeść się je regularnie np. wędzone czy świeże. Ogólnie bardzo mało jemy także ryb grillowanych, choć dzięki urządzeniu LotusGrill wierzymy, że to się zmieni.

 


Grillowana ryba – najzdrowsze forma rybnego posiłku
  

Ryby podawane z grilla są nie tylko smaczne, ale i bardzo dietetyczne a przy tym zdrowie. Grillując rybę usuwamy z niej niejako nadmiar tłuszczu. Jeśli nawet jakieś ilości tłuszczu w niej zostają to są one niezwykle bogate w kwasy i tłuszcze Omega-3. Grillowane ryby są także bogate, co ciekawe – w witaminy. Średnia porcja zgrillowanej ryby daje niemal 85% dziennej dawki zapotrzebowania organizmu w najważniejsze witaminy.

  
 
  
Czy takie posiłki można serwować sobie częściej? Bez względu na porę roku czy warunki za oknem? Oczywiście, że tak! Dziś grillować ryby można na balkonie, tarasie czy w kuchni własnego domu. A wszystko to dzięki LotusGrillowi.

Rybne menu serwowane z domowego balkonu, tarasu czy kuchni
  

LotusGrill to urządzenie, które podczas grillowania ryby czy innych potraw nie wydziela dymu. Wszystko to dzięki pochłaniaczowi, który ‘przechwytuje’ tłuszcz podczas procesu grillowania na LotusGrillu. Nie tylko nie powoduje on dymu, ale i nie rozprzestrzenia nieprzyjemnego zapachu. Dlatego jest możliwe grillowanie we własnym domu, bez względu na warunki.

Jeśli chodzi o menu – to na LotusGrillu® można serwować absolutnie każdą rybę. Najpopularniejsze są:

 

  • pstrąg – ryba o delikatnym smaku, którą bardzo dobrze się grilluje. Na LotusGrillu można przyrządzić całego pstrąga, najlepiej w aromatycznych ziołach lub z pysznymi warzywami,
  • łosoś – ryba tłusta, ale bardzo aromatyczna. Niezwykle smaczna właśnie z grilla. Na LotusGrillu możliwe jest przyrządzanie łososia zarówno w całości jak i we wcześniej przygotowanych filetach,
  • tuńczyk – ryba bardzo popularna, choć podczas grillowania wymagająca szczególnej uwagi, ze względu na fakt, iż zbyt długie jest smażenie może spowodować, że tuńczyk się zeschnie. Jednak dzięki LotusGrillowi nic takie się nie stanie. W każdym urządzeniu jest bowiem regulacja temperatury, co minimalizuje ryzyko zasuszenia filetów lub steków z tuńczyka,
  • owoce morza – na LotusGrillu można przyrządzić doskonałe owoce morza. Soczyste i chrupnie, są do zrobienia dzięki LotusGrillowi w zaciszu własnego domu, tarasu czy balkonu.

Oczywiście bardzo popularne jest też grillowanie dorszy, karpi, makreli, halibuta czy dorady. Wszystko zależy od pomysłowości osób, które grillują ryby. Najważniejsze, że potrawy można przyrządzać w zaciszu własnego domu, gdyż na LotusGrillu smaży się bez dymu, co sprawia, że można grillowania wszędzie i to przez cały rok.


Tematy
Brak tematów
Tagi
Brak tagów