Smażenie tłustych dań na grillu? Teraz jest to możliwe nawet w domu

Smażenie tłustych dań na grillu? Teraz jest to możliwe nawet w domu
Smażenie tłustych dań na grillu? Teraz jest to możliwe nawet w domu
 
Boczek, karkówka, słonina, kaszanka, to między innymi mięsne przekąski, które ochoczo są serwowane na grillu. Jednak jak wiadomo, z reguły są to ciężkostrawne potrawy posiadające w sobie spory procent tłuszczu. Jednakże wielu dietetyków jest zdania, że skoro już mamy słabość do tego typu potraw, to najlepiej jest je jeść właśnie z grilla. Tyle, że czy trzeba czekać słonecznych dni, najlepiej w okresie letnim, aby zjeść pyszną karkówkę czy boczek? Niekoniecznie! LotusGrill® daje możliwość grillowania tych potraw we własnym domu – w zaciszu kuchni, tarasu czy balkonu.

Bezdymne smażenie potraw na LotusGrillu®

Właściwości grilli są odkrywane zasadniczo od niedawna. Dietetycy są zdania, że dobrze przyrządzone potrawy mięsne z grilla, są dużo zdrowsze od tradycyjnie pieczonych czy smażonych. Oczywiście ciężko jest się wyzbyć nadmiaru tłuszczu z nawet grillowanego boczku czy słoniny. Jednak grill daje możliwość ‘odcedzenia’ z nich nawet 70% tłuszczu.

Jednak to wszystko, jak się wydaje można wykonywać na tradycyjnych grillach. Bo niby jak wyobrazić sobie smażenie karkówki czy boczku np. w salonie własnego domu? Dziś dzięki firmie LotusGrill® jest to w pełni możliwe, ekologiczne i absolutnie bezpieczne.

Przede wszystkim grillowanie czy smażenie na LotusGrillu® nie powoduje zadymienia pomieszczeń, w których wykonuje się tężę czynność. Specjalna powłoka sprawia, że tłuszcz (w przypadku mięs jest go bardzo dużo) nie kapie na węgiel. W tradycyjnych grilla powoduje to duże ilości gryzącego i nieprzyjemnego dymu. Nie tylko niesie on z sobą nieprzyjemny zapach, ale i wchłania się w ubrania i wszystko, z czym będzie miał styczność.

 
 
LotusGrill® to urządzenie absolutnie bezdymne. Grillowanie na nim sprawia, że potrawy nie wydzielają dymnego zapachu, który nigdzie się nie osadza. A to oznacza, że grillować można nawet w salonie własnego domu, bez ryzyka, że tłusty dym i nieprzyjemny zapach osadzą się na meblach, wykładzinie czy domowym sprzęcie.

Grillowanie w zamkniętych pomieszczeniach możliwe dzięki LotusGrillowi®

Brak dymu sprawia, że grillować na LotusGrillu® można nawet w zamkniętych pomieszczeniach domu takich jak kuchnie, zamknięte tarasy czy balkony. Oczywiście potrawy są tak samo poprawnie przyrządzane jak przy użyciu tradycyjnego grilla.

LotusGrill® daje możliwość grillowania w nieograniczonej ilości miejsc. Charakterystyczne jest także to, iż potrawy przyrządzane na LotusGrillu® są bardzo zdrowe. Tłuszcz, który skapuje z potraw, gromadzi się w specjalnej powłoce. Odpowiednia regulacja temperatury sprawia, że możemy ‘wysmażyć’ nawet 70-80% tłuszczu.

Także grillowanie warzyw na tym urządzeniu jest ekologiczne i ekonomiczne. Robi się to jednocześnie, gdyż nie przesiąkają one wzajemnie swoimi zapachami, a do tego dzięki wspomnianej regulacji temperatury, można je grillować niezwykle precyzyjnie tak, aby każdy kawałek warzywa miał odpowiedni stopień obsmażenia.

LotusGrill® daje nieograniczone możliwości grillowania we własnym domu. Potrawy mięsne, warzywne czy rybne przyrządzane na LotusGrillu® są bardzo zdrowie i a przy tym niezwykle pożywne. Teraz dzięki marce LotusGrill® możliwe jest grillowanie w domu, na balkonie czy tarasie i to absolutnie przez cały rok. Tylko urządzenie od LotusGrilla® daje tego typu możliwość korzystania z uroków grillowania zawsze i wszędzie.

 
Tematy
Brak tematów
Tagi
Brak tagów