Dodatkowa kostka nawigacyjna NorthStar, kanał 2 Braavia 300

W magazynie
SKU/EAN
id-494
Czas realizacji
2 dni
196,99 zł
+ -

System nawigacji NorthStar działa jak GPS, który pomaga iRobotowi Braava monitorować miejsca w których już sprzątał oraz do których powinien się udać. Kostka nawigacji NorthStar emituje sygnał, którego iRobot Braava używa do określenia swojej lokalizacji. Robot czyszcząc, buduje sobie mapę sprzątanego pomieszczenia oznaczając ściany, przeszkody oraz nierówności, jakie spotyka po drodze

Dodatkowa kostka nawigacyjna NorthStar, kanał 2 może być używana z urządzeniami Braava 320 oraz 380.

System nawigacji NorthStar® System nawigacji NorthStar działa jak GPS, który pomaga iRobotowi Braava monitorować miejsca w których już sprzątał oraz do których powinien się udać. Kostka nawigacji NorthStar emituje sygnał, którego iRobot Braava używa do określenia swojej lokalizacji. Robot czyszcząc, buduje sobie mapę sprzątanego pomieszczenia oznaczając ściany, przeszkody oraz nierówności, jakie spotyka po drodze.

Dodatkowa kostka nawigacyjna NorthStar, kanał 2 może być używana z urządzeniami Braava 320 oraz 380.

Braava 320 - pozwala ustawić dodatkowy obszar do czyszczenia w domu, bez konieczności przesuwania kostki nawigacyjnej dostarczonej z urzadzeniem.

Braava 380 - urządzenie będzie przęjeżdzać od jednej do drugiej Kostki, rozszerzając strefy, które są objęte w jednym cyklu pracy.

 

Więcej informacji
Czas realizacji 2 dni
Marka iRobot
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dodatkowa kostka nawigacyjna NorthStar, kanał 2 Braavia 300
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.