Hobot 188 - Robot myjący okna

Brak w magazynie
SKU/EAN
4716873840051
Czas realizacji
3 dni
1 398,00 zł
HOBOT-188 został zaprojektowany z myślą o czyszczeniu wielu rodzajów okien i szklanych powierzchni za pomocą wbudowanego silniczka próżniowego, możliwości zasysania powietrza i utrzymania się na szkle. Jednostronna budowa HOBOT-188 pozwala na użycie go na szybach grubych, podwójnie szklonych, wystawowych itp. Wbudowany UPS (System Zasilania Nieprzerwanego) zapobiega upadaniu robota z powierzchni szyby nawet przy braku zewnętrznego zasilania. Posiada także czujnik żyroskopowy i system nawigacyjny wykorzystujący sztuczną inteligencję, który kontroluje ruch robota na powierzchni szyby tak, jak autopilot. Tryb automatyczny gwarantuje, że robot wyczyści całą powierzchnię szyby dzięki algorytmowi wykrywania krawędzi oraz logice planowania trasy sterowanej przez komputer pokładowy. Może pracować w trybie automatycznym lub manualnym, łatwo programowalnym za pomocą pilota.
Hobot-188 to zarazem jedno z pierwszych zrobotyzowanych urządzeń samouczących się, jaki możemy używać powszechnie w warunkach domowych, biurach i sklepach.
ZALETY:
- czyści szyby okienne o dowolnych kształtach, zachowując precyzję takż przy ramie okiennej
- radzi sobie znakomicie także z dużymi szybami, np. witryny wystawowe sklepów maksymalny wymiar 6 X 5m
- może czyszcić kafelki w łazience, lustra, albo stół szklany (i nie spadnie z niego)
- posiada zabezpieczenie przed zanikiem prądu
- materiałem czyszczącym są solidne szmatki z microfibry, które można prać przed ponownym użyciem
- jest łatwy w użyciu (nawet dla osób starszych)

Zapoznaj sie z opinią - obejrzyj filmy .

Robot Myjący Okna - Hobot 188


O PRODUKCIE

Firma HOBOT Technology Inc. założona została w czerwcu 2010 przez ludzi specjalizujących się w napędach optycznych serwo, kanałach danych, aparatach cyfrowych, smartfonach oraz cyfrowej konsumenckiej technologii użytkowej wbudowanej w Windows/Linux. Skupiamy się na rozwoju automatycznych robotów do czyszczenia szyb. Opracowaliśmy cieszącą się sukcesem pierwszą generację produktu WINBOT-68, jak i drugą generację HOBOT-188. Roboty te wygrały złoty medal na IENA w Norymberdze, niemieckiej wystawie wynalazków.

HOBOT pozostaje na szybie dzięki wbudowanemu silnemu silniczkowi ssącemu, zaś oba kółka czyszczące pokryte materiałem z mikro fibry obracają się czyszcząc okno. W razie braku zewnętrznego zasilania, system przerzuci się na baterię zapasową.

    
   
   
 Technologia sztucznej inteligencji    Automatyczne zatrzymanie   Duże ściereczki z materiału czyszczącego   Automatyczne wykrywanie
             
     
Pilot   Czujniki zabezpieczające    Czyści stoły    Bateria zapasowa UPS


Jak działa Hobot 188?

Robot czyszczący szkło HOBOT 188 jest unikalnym nowym robotem do czyszczenia okien, tak od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Urządzenie pozostaje na szybie dzięki wbudowanemu silniczkowi ssącemu, zaś obie strony wirują czyszcząc okno. HOBOT porusza się za pomocą niewielkich ruchów, co pozwala na dokładne wyczyszczenie całego okna. Dzięki swojej„jednostronnej budowie”, HOBOT jest w stanie wyczyścić każdej grubości okno, okno podwójne, szybę wystawową, sklepową, lustro, stoły, kafelki itp. Robot jest lekki i łatwy do uruchomienia, wystarczy przyłożyć go do szyby i włączyć. Po zakończeniu czyszczenia, HOBOT 188 zatrzymuje się automatycznie. HOBOT nadaje się do wszelkich rodzajów okien, zaś jego niezależne działanie sprawia, że dobrze sprawuje się także na dużych szybach sklepów i placówek biznesowych. HOBOT 188 często znajduje zastosowanie przy czyszczeniu okien w oranżeriach. 

 

Łatwo wymienny materiał z mikrofibry znajduje się na dwóch kółkach czyszczących. Materiał ten pozwala na wydajne czyszczenie. Tryb automatyczny gwarantuje, że HOBOT 188 wyczyści całą powierzchnię okna dzięki algorytmowi wykrywania krawędzi korzystającemu z zastrzeżonej komputerowej logiki planowania ścieżki. Robot ten może pracować w trybie automatycznym lub manualnym, korzystającym z poleceń pilota. HOBOT 188 korzysta z technologii sztucznej inteligencji, która wykorzystuje silny procesor obliczający ścieżkę czyszczenia, pozwalający czujnikom na wykrywanie krawędzi okna i automatycznie czyszczący całe okno.

Masz wątpliwości obejrzyj wideo. 


Cechy Hobota 188

Technologia sztucznej inteligencji
 
HOBOT 188 posiada silny procesor obliczający ścieżkę czyszczenia, pozwalający czujnikom na wykrywanie  krawędzi okna i automatycznie czyszczący całe okno. Działa w pozycji poziomej i pionowej.  Tryb automatyczny gwarantuje, że HOBOT 188 wyczyści całą powierzchnię okna dzięki algorytmowi  wykrywania krawędzi korzystającemu z zastrzeżonej komputerowej logiki planowania ścieżki. 
HOBOT-188 jest w stanie naśladować ludzkie zachowanie przy myciu szyby, co w szczególności przydaje się do usuwania ciężkich zabrudzeń na górze lub po drugiej stronie okna.


Strefa podciśnienia 

Wydajne czyszczenie - zbiera wszystkie cząsteczki brudu

HOBOT 188 posiada dwa kółka czyszczące pokryte materiałem z mikro fibry, zdolne do swobodnego poruszania się po szybie, jak również mocny silnik próżniowy, który zasysa kurz i usuwa zanieczyszczenia, a wszystko to składa się na doskonałą wydajność czyszczenia. 


 Strefa zasysania kurzu 
Większość kurzu zostaje zassana przez materiał czyszczący za pomocą silniczka próżniowego. Nawet jeśli na naszym materiale z mikro fibry znajdzie się kurz, jego długie i miękkie włókna nie dopuszczą do zarysowania powierzchni szkła.Bezpieczny dla:
 • Folia okienna
 • Folia zabezpieczająca
 • Szkoło odbijające światło

Ruch obrotowy 
HOBOT-188 posiada dwa specjalne kółka czyszczące zamiast napędu bieżnikowego. Może swobodnie poruszać się po powierzchni szkła bez pozostawiania śladów, nawet jeśli materiał czyszczący zabrudzi się. Co więcej, nasz materiał z mikro fibry umieszczony na obu kółkach można z łatwością wymienić i umyć.

Sterowanie pilotem  
Posiada 3 rodzaje trybu automatycznego i tryb manualny.

 Ekonomiczny materiał czyszczący  
 HOBOT-188 wykorzystuje materiał czyszczący z mikro fibry, który można łatwo zdjąć, umyć i wykorzystać ponownie. 

Działa na wielu rodzajach powierzchni 


HOBOT-188 wykorzystuje pompę wirową o wysokiej wydajności, która nawet przy obecności niewielkiego wycieku nie traci ciśnienia łatwo, co sprawia, że HOBOT-188 może poruszać się po wielu różnych powierzchniach.
 • Szyby rozpraszające
 • Szyby ornamentowe
 • Kafelki
 • Ściany
 • Podłogi
 • Stoły

Skuteczny i bezpieczny 
HOBOT 188 jest robotem do czyszczenia szkła z wbudowanym silnikiem próżniowym zdolnym do  zasysania powietrza i utrzymywania urządzenia na szybie. Wbudowany UPS (Uninterrupted Power  System - System Zasilania Nieprzerwanego) zapobiega upadaniu robota z powierzchni szyby nawet  przy braku zewnętrznego zasilania. HOBOT 188 posiada dodatkowo:
 • Algorytm kontrolny zapobiegający upadaniu.
 • Automatycznie wykrywa przeszkody i ramy okna.
 • Silna linka zabezpieczająca ( wytrzumuje obciazenie do150Kg).
 

Opakowanie zawiera

 • 1x Robot czyszczący szyby HOBOT
 • 1x Pilot
 • 12x Materiałów z mikro fibry
 • 2x Pierścienie czyszczące
 • 1x Linkę zabezpieczającą
 • 1x Zasilacz, przewód DC, przewód AC 4m
 • Instruckja obsługi w jezyku polskim i angielskim
 

 Specyfikacja HOBOT 188
 Gwarancja: 2 Lata na Robota ( 6 miesięcy na akumulator)
 
Model
HOBOT-188
Kolor
Biały perłowy - czarny
Wymiary
300 x 150 x 120mm 
(długość X szerokść x wysokość)
 
Waga
930g
 
Zasilanie
240V ~ 50Hz
 
Pobór mocy
80W
 
Przewód AC
4m
 
Linka zabezpieczająca
5m, 150Kg
 
Hałas
67dB
 
Bateria zapasowa UPS
4x Li-PO, 3.7V
 
Szybkość czyszczenia
1m2/4min (każde miejsce zostaje wyczyszczone dwukrotnie)
 
Maksymalny rozmiar czyszczonego okna wysokość
wysokość 6m, szerokość 5m
 
Materiał czyszczący z mikro fibry
12pcs
Minimalny rozmiar szyby
wiekszy od 350 X 350 mm
Dozwolona chropowatość szyby
mniejsza od 1,5 mm
UPS (system zasilania nieprzerwanego)
działa do 30 minut
Limit grubości szkła
brak limitu
Typ mechanizmu przylegania
Silnik próżniowy
Oprogramowanie
Technologia sztucznej inteligencji wer. 2.0
 Tryb automatycznego czyszczenia
3 tryby
 Algorytm kontrolny zapobiegający opadaniu
 jest
 Automatyczne wykrywanie ram okien
 jest
 Automatyczne kończenie pracy
 jest
Certyfikaty
  CE, FCC, RoHS
 

Więcej informacji
Czas realizacji 3 dni
Marka Hobot
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Hobot 188 - Robot myjący okna
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

 • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
 • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
 • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.