Hobot 288 - kwadratowy robot myjący okna, szyby

Brak w magazynie
SKU/EAN
4716873840075-1
Czas realizacji
3 dni
1 499,00 zł
HOBOT-268 został zaprojektowany z myślą o czyszczeniu wielu rodzajów okien i szklanych powierzchni za pomocą wbudowanego silniczka próżniowego, możliwości zasysania powietrza i utrzymania się na szkle. Hobot 268 szybko i precyzyjnie czyści okna i różnego rodzaju powierzchnie szklane. Porusza się liniowo i automatycznie czyszczenie odbywa się w dwóch kierunkach. Hobot 268 może być używany do różnych grubości szkła i gładkich powierzchni, takich jak lustra, podwójne okna, prysznic, płytki i inne. Wbudowana bateria UPS do ochrony przed upadkiem robota podczas awarii zasilania. Hobot 268 jest wyposażony w czujnik żyroskopowy, czujniki laserowe i system nawigacji z AI-Technologia 3.0, które kontrolują ruch robota na powierzchni szyby tak jak auto pilot. Tryb automatyczny gwarantuje, że robot wyczyści całą powierzchnię szyby dzięki algorytmowi wykrywania krawędzi oraz logice planowania trasy sterowanej przez komputer pokładowy. Może pracować w trybie automatycznym lub manualnym, łatwo programowalnym za pomocą pilota.Robot Hobot 268 do mycia okien urzywa ściereczek czyszczących oraz dopasowuje sie do powierzchni, na której się porusza.
Hobot-268 to zarazem jedno z pierwszych zrobotyzowanych urządzeń samouczących się, jaki możemy używać powszechnie w warunkach domowych, biurach i sklepach.
ZALETY:
-prędkość czyszczenia 2,4 min./m2 (dwukrotne czyszczenie powierzchni)
- czyści szyby okienne o dowolnych kształtach i grubości, zachowując precyzję takż przy ramie okiennej
- radzi sobie znakomicie także z dużymi szybami, np. witryny wystawowe sklepów maksymalny wymiar 6 X 5m
- może czyszcić kafelki w łazience, lustra, albo stół szklany (i nie spadnie z niego)
- posiada zabezpieczenie przed zanikiem prądu
- materiałem czyszczącym są solidne szmatki z microfibry, które można prać przed ponownym użyciem 
- jest łatwy w użyciu (nawet dla osób starszych)

Zobacz szczegóły - obejrzyj filmy .

 

HOBOT 288 - Robot do mycia okien, szkła, płytek itp.

Hobot 288 do nawigacji wykorzystuje żyroskop, czujnik laserowy, czujnik ciśnienia oraz technologię AI-Technology 3.0. Nawigacja w łatwy sposób reguluje oraz optymalizuje trasę przejazdu tak, aby uzyskać najlepszy efekt mycia.
Kontrola i zarzadzanie poprzez Smartfon. Hobot-288 może być zarzadząny za pomocą systemu iOS i Android. Wystarczy tylko pobrać aplikację i skierować smartfon na robota a oba urzadzenia zostaną podłączone do siebie.

HOBOT-288

Robot pracujący na różnych powierzchniach

Hobot-288 używa wysokiej jakości pompę odśrodkową, która nie obniża ciśnienia nawet wtedy, kiedy występuje mały przeciek. Robot pracuje płynnie na różnych powierzchniach:

 • Folia okienna,
 • Szkło powlekane,
 • Szkło grawerowane,
 • Folia bezpieczeństwa,
 • Szorstkie powierzchnie szklane,
 • Szkło odblaskowe i inne
 

Silna moc czyszczenia

Czujnik laserowy

Duża moc ssąca powoduje, że robot Hobot sam się utrzymuje na powierzchni szklanej i czyści powierzchnię, na której się znajduje. Czujnik laserowy wykorzystywany jest do pomiaru odległości i szerokości czyszczonej szyby. Dzięki czujnikowi robot sam kalibruje wszystkie wymagane ustawienia.

Duża powierzchnia czyszcząca

Wydajność pracy

Microfibra o powierzchni 24x24 cm jest dołączana w komplecie z robotem. Taka powierzchnia czyszcząca zapewni szybkie i skuteczne czyszczenie powierzchni szklanych w domu, biurze, kafejce czy restauracji Dwa bieżniki gąsienicowe zapewniają dla Hobota prędkość około 12 cm na sekundę. Precyzyjnie to ujmując robot Hobot potrafi wyczyścić 1 m2 w 2,4 minuty

Wysoce niezawodna konstrukcja

Bezpieczne czyszczenie okien bezramkowych

Samodzielna automatyczna kontrola przyczepności i czyszczenia zachowuje proporcje funkcjonowania. Nawet szkło o bardzo dużym stopniu zanieczyszczenia nie przeszkodzi robotowi Hobot w czysczeniu i w utrzymywaniu przyczepności. Nowością jest dodatkowy czujnik ciśnienia wycieku powietrza oraz laserowy czunik krawędzi. Obydwa czujniki odpowiadają za prawidłową nawigację oraz umożliwiają pracę na oknach pozbawionych ram. Robot ponadto posiada akumulator, który umożliwia utrzymanie się na powierzchni przez 20 minut.

Jak działa Hobot 288?  
 

Robot czyszczący szkło HOBOT 288 jest unikalnym nowym robotem do czyszczenia okien, tak od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Urządzenie pozostaje na szybie dzięki wbudowanemu silniczkowi ssącemu. HOBOT 288 porusza się za pomocą dwóch pasków gąsiennicowych, co pozwala na dokładne wyczyszczenie całego okna. Tryb automatyczny gwarantuje, że HOBOT 288 wyczyści całą powierzchnię okna dzięki algorytmowi wykrywania krawędzi korzystającemu z zastrzeżonej komputerowej logiki planowania ścieżki. Robot rozpocznie pracę od góry okna poruszajac się od lewej do prawej krawedzi okna, równoczeście schodząc w dół. W momencie gdy robot osiagnie dolna krawędź okna obróci sie o 90 stopni i rozpocznie pracę z dołu do góry równoczeście przesuwajac się od lewej do prawej strony. Po zakończonej pracy HOBOT 288 zatrzyna się wydajac sygnał dziękowy informujacu o zakończeniu pracy.

Robot ten może pracować w trybie automatycznym lub manualnym, korzystającym z poleceń pilota.  Dzięki swojej jednostronnej budowie, HOBOT 288 jest w stanie wyczyścić każdej grubości okno, okno podwójne, szybę wystawową, sklepową, lustro, stoły, kafelki itp. Robot jest lekki i łatwy do uruchomienia, wystarczy przyłożyć go do szyby i włączyć. 

HOBOT 288 nadaje się do wszelkich rodzajów okien, zaś jego niezależne działanie sprawia, że dobrze sprawuje się także na dużych szybach sklepów i placówek biznesowych. HOBOT 288 często znajduje zastosowanie przy czyszczeniu okien w oranżeriach. 

Łatwo wymienny materiał z mikrofibry znajduje się na dwóch kółkach czyszczących. Materiał ten pozwala na wydajne czyszczenie. Tryb automatyczny gwarantuje, że HOBOT 288 wyczyści całą powierzchnię okna dzięki algorytmowi wykrywania krawędzi korzystającemu z zastrzeżonej komputerowej logiki planowania ścieżki. Robot ten może pracować w trybie automatycznym lub manualnym, korzystającym z poleceń pilota. HOBOT 288 korzysta z technologii sztucznej inteligencji, która wykorzystuje silny procesor obliczający ścieżkę czyszczenia, pozwalający czujnikom na wykrywanie krawędzi okna i automatycznie czyszczący całe okno.


Jak czyścić szyby?    
    Ściereczka z mikrofibry do czyszczenia na sucho (niebieskie):
  służy do wycierania kurzu i brudu z zewnętrznej części szyby, ponieważ cechuje się niskim tarciem i słabo wchłania wodę.
   
  Ściereczka z mikrofibry do polerowania (żółte):
  może posłużyć do czyszczenia na mokro i sucho, nadaje się do niezakurzonych zewnętrznych i wewnętrznych części szyby z uwagi na wysoki współczynnik tarcia i lepsze wchłanianie wody. Rozpylenie detergentu na szybie pozwala robotowi HOBOT skutecznie wypolerować okno do połysku. Jeśli urządzenie ślizga się i nie może się przemieszczać, zmień ściereczkę na tę z mikrofibry do czyszczenia na sucho.
   
  Jeśli na ściereczce lub szybie jest woda lub detergent, zmieszają się one z zabrudzeniami, co doprowadzi do powstania błota. Dlatego zakurzone okna najpierw należy czyścić ściereczką z mikrofibry na sucho, bez wody lub detergentu, szczególnie zewnętrzne części okien.
  Najlepsze rezultaty osiągniesz korzystając z robota w słoneczne i suche dni.
  Powierzchnia okna z molekułami wody staje się śliska i tworzy smugi, więc nie zaleca się korzystania z urządzenia do czyszczenia zewnętrznych części okien w deszczowe lub wilgotne dni.

    Ekonomiczny materiał czyszczący

HOBOT-288 wykorzystuje materiał czyszczący z mikro fibry, który można łatwo zdjąć, umyć i wykorzystać ponownie.

 

 Prać w temeraturze poniżej 40oC.
 Nie wybielać.
 Nie suszyć w suszarce.
 Nie prasować.
 Nie prać chemicznie.

 

 

Skuteczny i bezpieczny 
HOBOT 288 jest robotem do czyszczenia szkła z wbudowanym silnikiem próżniowym zdolnym do  zasysania powietrza i utrzymywania urządzenia na szybie. Wbudowany UPS (Uninterrupted Power  System - System Zasilania Nieprzerwanego) zapobiega upadaniu robota z powierzchni szyby nawet  przy braku zewnętrznego zasilania. HOBOT 288 posiada dodatkowo:
 • Algorytm kontrolny zapobiegający upadaniu.
 • Automatycznie wykrywa przeszkody i ramy okna.
 • Silna linka zabezpieczająca ( wytrzumuje obciazenie do150Kg).
  

 

Opakowanie zawiera

Urządzenie x 1
Pilot x1
Zasilacz (100~240VAC, 50~60Hz) x 1
Przewód zasilający AC (1m) x 1
Przewód zasilający DC (4-metrowy) x 1
Ściereczka z mikrofibry do czyszczenia na sucho x 3
Ściereczka z mikrofibry do polerowania x 3
Linka zabezpieczająca x 1
Instrukcja użytkownika x 1


Specyfikacja HOBOT 288    
Gwarancja: 2 Lata na Robota ( 6 miesięcy na akumulator)    
 
Model
HOBOT-288
Wymiary
240 x 240 x 100mm 
(długość X szerokść x wysokość)
 
Waga
1,2 kg
 
Zasilanie
100-240V, 60~ 50Hz
 
Pobór mocy
72W
 
Przewód AC, DC
1m, 4m
 
Linka zabezpieczająca
4,5m, 150Kg
 
Hałas
67dB
 
Bateria zapasowa UPS
Li-PO, 14,8V
 
Szybkość czyszczenia
2,4min/m2 (każde miejsce zostaje wyczyszczone dwukrotnie)
 
Maksymalny rozmiar czyszczonego okna wysokość
wysokość 6m, szerokość 5m
 
Materiał czyszczący z mikro fibry
12pcs
Minimalny rozmiar szyby
wiekszy od 400 X 400 mm
Maksymalny obszar czyszczenia

  6 m x 5 m (wysokość x szerokość)

Dozwolona chropowatość szyby
mniejsza od 1,5 mm
UPS (system zasilania nieprzerwanego)
działa do 20 minut
Limit grubości szkła
brak limitu
Typ mechanizmu przylegania
Silnik próżniowy
Oprogramowanie
Technologia sztucznej inteligencji wer. 3.0
 Tryb automatycznego czyszczenia
3 tryby
 Algorytm kontrolny zapobiegający opadaniu
 jest
 Automatyczne wykrywanie ram okien
 jest
 Automatyczne kończenie pracy
 jest
Certyfikaty
  CE, FCC, RoHS
 

Więcej informacji
Czas realizacji 3 dni
Marka Hobot
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Hobot 288 - kwadratowy robot myjący okna, szyby
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

 • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
 • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
 • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.