KOŃCÓWKA SZCZELINOWA DŁUGA - do urządzenia Roboclean 114F/114F+/SPlus

W magazynie
SKU/EAN
id-350
Czas realizacji
2 dni
13,00 zł
+ -

Końcówka szczelinowa długa służy do odkurzania trudno dostępnych miejsc. Bardzo przydatna przy oczyszczaniu zakamarków w samochodzie, pod lodówką i łóżkiem itp.

 

 

Końcówka szczelinowa długa do czyszczenia pod meblami. Jest używana do czyszczenia miejsc trudno dostępnych, takich jak meble, szafy i tylna strona grzejników. Najpierw należy zainstalować końcówkę do pompowania na stalową rurę węża, a następnie zainstalować w niej końcówkę szczelinową.

Końcówka szczelinowa długa służy do odkurzania trudno dostępnych miejsc. Bardzo przydatna przy oczyszczaniu zakamarków w samochodzie, pod lodówką i łóżkiem itp.

  
Więcej informacji
Czas realizacji 2 dni
Marka Aura Roboclean
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:KOŃCÓWKA SZCZELINOWA DŁUGA - do urządzenia Roboclean 114F/114F+/SPlus
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.