KOŃCÓWKA SZCZELINOWA KRÓTKA - do urządzenia Roboclean 114F/114F+

W magazynie
SKU/EAN
id-572
Czas realizacji
2 dni
21,00 zł
+ -

Końcówka szczelinowa stosowana do oczyszczania zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc w meblach takich jak kanapy, fotele, łózka. Świetnie sprawdza się przy odkurzaniu zakamarków w samochodzie.

Końcówka szczelinowa krótka do czyszczenia rogów i krawędzi. To narzędzie jest specjalnie zaprojektowane do czyszczenia listew podłogowych wzdłuż ścian i zagięć w fotelach i kanapach.

Końcówka szczelinowa  stosowana jest również do oczyszczania zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc w meblach takich jak kanapy, fotele, łózka. Świetnie sprawdza się przy odkurzaniu zakamarków w samochodzie.

  
Więcej informacji
Czas realizacji 2 dni
Marka Aura Roboclean
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:KOŃCÓWKA SZCZELINOWA KRÓTKA - do urządzenia Roboclean 114F/114F+
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.