POJEMNIK NA BRUD TYPU AERO VAC (DO CZARNEJ OBUDOWY) Roomba 500

W magazynie
SKU/EAN
5060155402192
Czas realizacji
2 dni
169,99 zł
+ -

Pajemnik na brud AeroVac wytwarza duże podciśnienie aby wyciągnąć śmieci i włosy ze szczotek. Jest kompatybilny z urządzeniami iRobot Roomba seria 500, 600

 

Pojemnik Aerovac jest kompatybilny z urządzeniami iRobot Roomba serii 500. Jego budowa maksymalizuje przepływ powietrza przez głowicę czyszczącą. Pojemnik posiada więcej miejsca na zanieczyszczenia, co pozwala opróżniać go rzadziej. Pojemnik na brud Aerovac to przełom w technologii czyszczenia. Maksymalizuje przepływ powietrza, aby nie tylko zebrać dodatkowe włosy i kurz ze szczotek iRobot Roomba, ale także kierować zanieczyszczenia na tył pojemnika, co pozwala na wydłużenie czasu pomiedzy kolejnym opróżnieniem pojemnika. W komplecie z jednym filtrem powietrza AeroVac.

Pajemnik na brud AeroVac wytwarza duże podciśnienie aby wyciągnąć śmieci i włosy ze szczotek.

Jest kompatybilny z urządzeniami iRobot Roomba seria 500, 600

 
Więcej informacji
Czas realizacji 2 dni
Marka iRobot
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:POJEMNIK NA BRUD TYPU AERO VAC (DO CZARNEJ OBUDOWY) Roomba 500
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.