Ściereczki z mikrofibry żółte - do Kwadratowego robota myjącego okna - Hobot 268

Brak w magazynie
SKU/EAN
8720160304223140
Czas realizacji
2 dni
89,00 zł

Ściereczka z mikrofibry do polerowania (żółte) mogą posłużyć do czyszczenia na mokro i sucho, nadaje się do niezakurzonych zewnętrznych i wewnętrznych części szyby z uwagi na wysoki współczynnik tarcia i lepsze wchłanianie wody. Rozpylenie detergentu na szybie pozwala robotowi HOBOT 268 skutecznie wypolerować okno do połysku. Jeśli urządzenie ślizga się i nie może się przemieszczać, zmień ściereczkę na tę z mikrofibry do czyszczenia na sucho.

Zakup dodatkowych ściereczek bardzo ułatwia pracę z robotem do mycia okien, luster, stołów i innych powierzchni gładkich. W zestawie są 3 szt. ściereczek w kolorze żółtym.

  Ściereczki do urządzenia Hobot 268.
 

Ściereczka z mikrofibry do polerowania (żółte) możgą posłużyć do czyszczenia na mokro i sucho, nadaje się do niezakurzonych zewnętrznych i wewnętrznych części szyby z uwagi na wysoki współczynnik tarcia i lepsze wchłanianie wody. Rozpylenie detergentu na szybie pozwala robotowi HOBOT skutecznie wypolerować okno do połysku. Jeśli urządzenie ślizga się i nie może się przemieszczać, zmień ściereczkę na tę z mikrofibry do czyszczenia na sucho.

Jeśli na ściereczce lub szybie jest woda lub detergent, zmieszają się one z zabrudzeniami, co doprowadzi do powstania błota. Dlatego zakurzone okna najpierw należy czyścić ściereczką z mikrofibry na sucho, bez wody lub detergentu, szczególnie zewnętrzne części okien.

  Zakup dodatkowych ściereczek bardzo ułatwia pracę z robotem do mycia okien, luster, stołów i innych powierzchni gładkich. W zestawie są 3 szt. ściereczek w kolorze żółtym.
  Ściereczka z mikrofibry do czyszczenia na sucho (niebieskie) służą do wycierania kurzu i brudu z zewnętrznej części szyby, ponieważ cechuje się niskim tarciem i słabo wchłania wodę.
   
   
 

Ściereczki do urządzenia Hobot 268 są do wielokrotnego użytku i można prać w pralce.

 Prać w temeraturze poniżej 40oC.
 Nie wybielać.
 Nie suszyć w suszarce.
 Nie prasować.
 Nie prać chemicznie.

     

 

Więcej informacji
Czas realizacji 2 dni
Marka Hobot
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ściereczki z mikrofibry żółte - do Kwadratowego robota myjącego okna - Hobot 268
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.