Szczypce silikonowe do Lotus-Grill - Kolor Zielony - GZ-GR-33

W magazynie
SKU/EAN
4260023011834
Czas realizacji
3 dni
55,00 zł
+ -

Pokryte silikonem szczypce do obracania potraw, dostępne we wszystkich kolorach LotusGrilla®. Akcesoria te wykonane są z najlepszych dostępnych materiałów. Wszystkie akcesoria mogą być myte w zmywarce. Gwarantują długotrwałe, wygodne i przyjemne użytkowanie LotusGrilla®.


 

Pokryte silikonem szczypce do obracania potraw, dostępne we wszystkich kolorach LotusGrilla®. Akcesoria te wykonane są z najlepszych dostępnych materiałów.

Wszystkie akcesoria mogą być myte w zmywarce.

Gwarantują długotrwałe, wygodne i przyjemne użytkowanie LotusGrilla®.


Silikonowe szczypce są dostępne w naszej wersji w 6 różnych kolorach. Wykonane są z odpornych na działanie wysokich temperatur materiałów. Z silikonowymi szczypcami użytkowanie LotusGrilla® będzie bardzo wygodne i niezwykle praktyczne.

 

 Kolor zielony.

Więcej informacji
Czas realizacji 3 dni
Marka LotusGrill GmbH
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szczypce silikonowe do Lotus-Grill - Kolor Zielony - GZ-GR-33
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.