Sokowirówka JE 0801S

W magazynie
SKU/EAN
5901632080130
Czas realizacji
2 dni
399,00 zł
+ -

Sokowirówka łączy w sobie nowoczesne wzornictwo i elegancję. Silnik o dużej mocy, płynna regulacja poziomu obrotów silnika oraz noże i mikrofiltr wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej umożliwiają przerobienie na sok zarówno twardych jak i miękkich owoców i warzyw. Urządzenie wyposażone jest w duży otwór wlotowy, który umożliwia łatwe umieszczenie produktów (np. całe jabłko) bez konieczności ich wcześniejszego rozdrabniania. Pojemnik na miąższ o pojemności 2 L oraz dzbanek na sok z podziałka o pojemności 0,7l umożliwiają wyciśnięcie większej ilości soku za jednym razem.

Sokowirówka JE 0801S

Sokowirówka łączy w sobie nowoczesne wzornictwo i elegancję. Silnik o dużej mocy, płynna regulacja poziomu obrotów silnika oraz noże i mikrofiltr wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej umożliwiają przerobienie na sok zarówno twardych jak i miękkich owoców i warzyw. Urządzenie wyposażone jest w duży otwór wlotowy, który umożliwia łatwe umieszczenie produktów (np. całe jabłko) bez konieczności ich wcześniejszego rozdrabniania. Pojemnik na miąższ o pojemności 2 L oraz dzbanek na sok z podziałka o pojemności 0,7l umożliwiają wyciśnięcie większej ilości soku za jednym razem. Sokowirówka posiada antypoślizgowe nóżki oraz automatyczny czujnik zapobiegający przeciążeniu silnika. Dodatkowo wszystkie zdejmowane elementy można myć w zmywarce.

Dane techniczne:
✓ Moc 800 W
✓ Wydajność 10000 obr/min.
✓ Napięcie 230 V
✓ Częstotliwość 50 Hz
✓ Termostat: TAK
✓ Dzbanek o pojemności 0,7L
✓ Wymiary opakowania: 235 x 203 x 463 mm
✓ Waga produktu brutto: 5,5 kg
✓ Długość przewodu: 142 cm

Więcej informacji
Czas realizacji 2 dni
Marka HB
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sokowirówka JE 0801S
Twoja ocena
Pytania, wątpliwości? Służymy pomocą - prosimy o wypełnienie formularza.

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych i wypełniając obowiązki nałożone na nas przepisami prawa wskazujemy, że wysyłając do nas  formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach:

  • udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie,
  • umówienia Państwa na spotkanie przez kontakt telefoniczny lub email,
  • prowadzenie przez INTELIO JOHN PIOTR marketingu bezpośredniego. 

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres ado@intelio.eu  spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.  Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych  jest INTELIO JOHN PIOTR.